Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Sinu #43892 üzenetére

    Diák számla rulez ezt nem néztem, de akinek ennyit nem ér meg egy szolgáltatás aminek értelemszerűen lesz díja már csak a hálózati karbantartások miatt is annak inkább malac perselyezni kéne. :) edit.:Végig néztem, így is az egyik legjobb konstrukció csak ha az előtte lévő CIB Eco-hoz vagy BB lakosságihoz mérem akkor is. Az app fluidsága meg önmagában megéri ezt az összeget főleg a CiB*-es retek után.

    Ha veszed darabját a 30-40Ft-os sms-eknek + 2-3-4-500Ft-os SMS szolg. díjaknak nagyon hamar kijön, hogy a push 100x olcsóbb.
    edit.: és akkor csak a szokásos havi 8 Burn-el és 12x tankolással számoltam + Spoty + Netflix + Prime vonások után az értesítéssel.

    *kedves 3 betűs bank..., árva szó nélkül vágtak át alap lakosságiba diákból 1 év után mondván az egyetem - középsuli váltás nem jogfolytonos hiába volt tavaszról őszre azonnal a váltás és hiába tekintik ezt államilag is pl TB szempontból jogfolytonosnak. Ott szakadjon rájuk a plafon :D
    -------

    Már legyen konzol is, mi az ára most reálisan egy PS4 Slim-nek? Desktop mellé lehet vennék, páromnak csak GamerNoti + 4 Pro combo van lenne pár cím amit szívesen kitolnánk konzolon coopban. :K
    Rájöttem időközben egyébként a világ legnagyobb királysága ha a párja az embernek szintén kockul időről időre, nagyjából a békés életet biztosíthatjuk ezzel be. :DDD :C

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák