Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ereshkigal

    őstag

    válasz kovsol #72967 üzenetére

    Ez totál így van...

    Most húztam fel egy druidát (na jó, még csak 102-es). Level 15-től 98-ig csak instáztam, healerként. Soha nem healeltem még, és rá kellett jönnöm, hogy tök kicseszés ez a feladat. Egy hete játszom csak vele (playedben max. 1-2 nap), de máris annyi negatív tapasztalat összegyűlt... 110-en is ennyi hülye lesz?!
    Kedvenceim. Tank: rohan előre, behúz mindent, fut tovább, te fuss utána, meg még healeld is; közben egy-két mob esetleg lefordul róla, és persze maradjon életben mindenki. Ha addok jönnek be, vagy szimplán agro-t veszít, nem veszi észre, valamelyik ranged mob tuti engem lő fél percig. Identitászavaros tank: tanknak képzeli magát, de nem sok köze van hozzá. Gondolom rosszul használja a skilljeit, mert sokat sebződik és a mobok 90%-át valamelyik dd tankolja helyette. Dd-k: nekik a legkönnyebb a dolguk, mégis valamelyik mindig AoE-ben áll, és olyankor több heal kell bele, mint a tankba, persze időm ilyenkor általában nincs, hogy rászóljak, mert amíg írnék, tuti meghalna valaki. A behúzott addokért is 99%-ban ők a felelősek. A legjobb, mikor valami miatt az egyik lemarad, majd utána négy mobbal a nyakában fut utánunk, és nem hogy megdöglene hátrébb, inkább ránk húzza az egészet. Random hülyeségek: ha valaki meghal combat közben, átalában egyből release-t tol, meg se várja az esetleges combat res-t. Ha combat res-t nyomok, néha azt is képesek kinyomni, és inkább élednek. Néha kétfelé fut a csapat, mondjuk a tank az egyik irányba, a többiek a másikba. A legjobb, mikor rögtön be is húznak valamit, és döntsem el, ki hal meg. Ha valaki meghal, combat végén nem várnak, már húzzák be a következő adagot res közben. Trash-t lootolni nem szokás; én próbálnék mindig lootolni, de olyankor már rég a tankot ütik. Mondjuk lehet, hogy csak mindenki rohant a szintezés miatt, de akkor is idegesítő.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák