Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janitor01

    tag

    válasz kenwood #60285 üzenetére

    Sorry akkor félre értettem!

    Egyébként az a rosz DPS az mennyi számban kifejezve? Én healer vagyok. De múltkor bekapcsoltam a DPS metert is mert:

    Én egy ilyen semi HC-nek is alig nevezehtő guildben vagyok. Heti 2 raid van de néha csak egy (jó volt már 3 is mikor lelkesebbek voltunk) Ez nekem így meg is felel. Most eljutottunk oda, hogy a mythic progresshez már nem vagyunk elegen. Ha mindenki on-line van akkor éppen megvagyunk de nem optimális a class eloszlás és alapból is az, hogy mindig on-line legyen mindenki az nagyon ritka. Ezért a vezetés teljesen normálisan úgy döntött, hogy felvesz (és felgearez) 5-6 új membert. Tök jó. De ettől az történt, hogy nyilván a HC impen is elkezdtünk wipeolni, mivel 6 ember volt aki kb csak ott volt de hozzá nem nagyon rakott semmit az egészhez.

    Mondjuk van egy 640 es karid. Milyen DPS várható el átlagosan tőled? mondjuk -tól - ig? Mert én szerintem azért a 15-17K mindenkitől elvárnék. Még 640 es gearben is. Vagy el vagyok tévedve?

    A jó geares embereknél imperatoron meele és ranged is azért bőven 20K fölött van (van aki inkább 30 hoz közel).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák