Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szilchi

    őstag

    válasz szilchi #28582 üzenetére

    Na megnéztem ma reggel a teljes kárt,eléggé tetemes.Szerencsére nem volt túl sok goldom,így "csak" olyan 7-8 K gold ment el.Meg egy rakás kék BoE item,vagy 25 frozen orb,ugyan ennyi abyss crystal,táskák,minden ami eladható volt.Persze lehetett volna roszabb is,ha valószínüleg nem goldseller hackeli meg,hanem valami WoW utáló és törölte volna a karikat.Viszont a paladinomnál hagyott herbet meg ore-t,ahogy számolgattam,olyan 500 gold értékben.Gondolom "farmolás" közben kapta a kick-et.Olcsó vigasz.Mire ezt mind visszaállítják..Pedig most ment volna guildem Ulduar-ba,lett is volna időm,erre meg ez.Szerencsére GB-t időben lezárták előlem,onnan semmit nem tudott elemelni.

    Apropó,az nem gond,ha most nekiállok játszani?Vagy várjam meg,míg egy GM mindent visszaadott?Mondjuk csak a low lvl karikat húznám,a nyolcvanasok pihennek.Bár azokat is megdézsmálta,herb-ek,ore-ok,zöld itemek,mind eladva.Meg gondolom arról a kariról érdemes ticket-et írni a cuccok visszaadása miatt,amivel játszok is.

    Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

Új hozzászólás Aktív témák