Hirdetés

  • Steamre tart a Crime Boss: Rockay City

    gp Jövő hónapban érkezik az új változat, amivel együtt a következő DLC is elérhető lesz.

  • Nokia 3210 - felélni az örökséget

    ma A HMD ismét elővett egy klasszikust, hogy újra kiadják. De ismét csalódás lesz azoknak, akik az eredeti modellt is használták. És lehet, hogy másoknak is.

Új hozzászólás Aktív témák

  • nonsen5e

    addikt

    válasz warcat #81704 üzenetére

    Nem hiszem, hogy az a többség, aki 1M+ goldot összefarmol, hogy abból vegye a kiegészítőt.
    Digitálisan már jó pár éve meg lehet venni, de Cata / Panda / WoD / Legion biztosan, továbbá D3 és SC2 kiegek, mégis mindig volt éjféli nyitás legalább egy helyen, és a Legion launch-nál is tippre 200-an legalább álltak sorba az Allee 576 előtt. :)

    Ebben tudom viszont, hogy én vagyok a szűk kisebbség, én pont emiatt a feeling miatt vettem volna meg a kiegészítőt eleve (elég parkolópályán van különben mindig már a WoW). A Dobozról nem mondanék le; úgy viszont, hogy másnap délben megyek a boltba érte az pedig nem adja azt a kieg kezdeti hangulatot, amit annyira szerettem benne több mint egy évtizedig.

    Supporttal gondolom olyat nem lehet letárgyalni, hogy megveszem digitálisan, hogy éjféltől játsszak, másnap elbattyogok a játékbótba, mutogatom nekik a kódot, és refundolják a digitális vételt? :D

    Csapoati: Az említett ~200 fő nem egész 10 perc alatt lepörgött mindig, a bolttól meg 3 perc sétára lakom. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    D4 klán: HunPH - invért privát rám

Új hozzászólás Aktív témák