Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BeZol

    őstag

    válasz BeZol #73457 üzenetére

    Eleinte azt hittem a hétvégéken fogok a legtöbbet kaszálni AH-ban, de pont ilyenkor vannak a legtöbben, és durván nyomott árak vannak. Pár példa:

    Felslate ore: hétközben 48g alá nem néz be, és 55-57,5g-ért eladom darabját, mindig megveszi valaki! Hétvégén senki nem veszi meg, mert akkor túlkínálat van mint az állat, és az árak néha 40g-ig leesnek ---> bevásárolok és hétközben akár 30%-os haszonnal eladom.

    Starlight Rose: 2 hete kezdtem komolyabban üzletelni vele, és 125g-ért adtam darabját, ami mindig elkelt. Amit lehetett, 110g-ig felvásároltam, aztán a legutóbbi bann-sorozat óta megint rohadt sok herbás karaktert látok, farmolnak mint az állat, és a héten már 100g alá is benézett az ára. Most itt a hétvége, és 80g alatt is lehet kapni úgy, hogy még mindig akad 1-2 ember, aki a 100g-s hétközbeni árak mellett megvette tőlem 125g-ért darabját. Szóval most 85g-ig szépen bevásároltam a szerveren, ergo ha csak 90g-ig megy vissza az ára, még akkor is egálban vagyok, efelett meg haszon minden.

    A legnagyobb poén per pillanat az ancient mana crystal :DDD Hétközben 900-1100g-ért adtam el 5db-ossával. Most valaki annyira felvásárolta őket, hogy 700g-ért beraktam darabját, és 2percen belül megvették mindet.

    Szóval most felslate-et farmolva 10 perc alatt bejön 2500g ha 50g-vel számolom darabját. Szépen eladom darabját 55-57,5-ért, nyerek rajta 52,4-54,76g-t. Ha felvásárolom akár hétközben 48g-ig darabját, akkor még akkor is majdnem megvan a minimum 10% nyereség, de a hétvégi 45g alatti árakkal ez 20-30%, tehát pl. 200ezer aranyból 1 hét leforgása alatt lehet 220-260ezer arany. Sajnos kicsit pepecselős dolog, hétközben már nagyon nem is csinálom hanem tényleg inkább a felslate-et farmolom, de hétvégén megéri ezzel foglalatoskodni. És ez csak 1 példa volt, többmindent lehet figyelni.

    Persze ez csak addig jó, amíg nem igazán esnek az árak. Az elmúlt 2 hétben tapasztalt herbaár-esések miatt inkább lecraftoltattam magamnak 300 old war potit :DDD Úgy 120ezer aranyat "égettem" így el, de most pár hónapig fixen megleszek raidekre, viszont a herbákat eladva 90ezer arany ha bejött volna, de most már megtaláltam a tutit: hétvégén nagybevásárlás olcsón, hétközben drágábban eladni, és szinte csak a felslate tartja az árát, tehát az a leges legtutibb, azzal egyelőre nem lehet befürödni. Ha meg már uncsi az AH-zás, lehet menni felslate farmra.

Új hozzászólás Aktív témák