Hirdetés

  • Spyra: nagynyomású, akkus, automata vízipuska

    lo Type-C port, egy töltéssel 2200 lövés, több, mint 2 kg-os súly, automata víz felszívás... Start the epic! :)

  • Broken Roads teszt

    gp Azt, hogy mi történt az atomháborút követően Amerikában, jól ismerjük a Falloutokból. A Broken Roads e történetet ausztrál szempontból meséli el – igencsak hasonló eszközökkel.

Új hozzászólás Aktív témák

  • [-HERO-]

    senior tag

    válasz Csapoati #70377 üzenetére

    En is MM en tolom, viszont questeles kozben en eloveszem a petet mert frankon betankol, igy egyszerre 2 de van hogy 3 mob is megy ugy hogy nem utnek.
    Instaban meg szinte kotelezo a lone wolf mert ott valamiert a petek tenyleg allandoan doglenek, lehet azert mert nem figyelunk rajuk :D
    De kenyelmesebb nem figyelni a petre :)
    Viszont azt sajnalom hogy a lone wolftol elvettek a valaszthato buffokat, mondjuk egy csomo stat megszunt, de nem lenne rossz ha az alap statokbol tudna buffot rakni a hunter is.
    Egy 5 fos dungiba szeretem kategoria lenne :)

    Egyebkent az MM el nem voltam kibaratkozva de hatarozottan jot tett neki az artifact, azota daral rendesen :)
    Mondjuk meg nem szoktam meg az artifact spelljenek az effektjet, mert mindig azt hiszem hogy a mobok tolnak felem valami teruletit :D

    ### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

Új hozzászólás Aktív témák