Hirdetés

Aktív témák

  • emre

    veterán

    válasz Fel #44968 üzenetére

    Köszi! :R

    Elhiszem, a tökömnek van kedve jegyezgetni. :N

    (#44965) Antonius1978

    Pedig a JT-vel nem érzem annyira acélosnak a teljesítményemet.
    Alig sebzek többet vele mint a ferdivel, és a 60%-os win is csak annak köszönhető, hogy ha nem megy vele akkor nem erőltetem. Nem úgy mint pl az IS3-assal. Azt erőből húztam, nem is jó vele a statom. Szerintem nálam egyedül ez a 'titok'. Egyáltalán nem érzem magam átlagon felüli játékosnak, egyszerűen csak akkor megyek valamivel ha jól jön ki a lépés.
    Pl tegnap az objekt704-el folyamatosan győztem, bolond lettem volna mással menni.

    Ez meg is figyelhető a fenti stat oldalon, mert amikor kicsit meg kell erőltetnem magam akkor jobb az eff érték, de romlik a win arány, de amikor nagyon laza győzelmeket aratok folyamatosan akkor meg romlik a tankra lebontott eff érték. :DDD

    mod:
    Ráadásul egyre többször szórakozom el a dolgot. Nem mindig tudom komolyan venni ezt az egészet pl amikor egy adott géppel 80% körüli pontossággal lövök, aztán a következő csatámban meg 10-ből 3 talál, és csak egy sebez. Na ilyenkor én is beleszarok kicsit.

    Ennél is nem gondoltam volna hogy a kezdés után ennyire összejön minden, pedig semmi különös nem történt. O704 Lakeville replay

    [ Szerkesztve ]

    A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Aktív témák