Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joergie

    őstag

    válasz Baltazár123 #224165 üzenetére

    Nem feltétlen, szerintem pl lövegsebességnél jobban számít a torony forgási sebesség mozgó célpontnál. De ha van rá lehetőségem, én pl az autoaimet mozgó célpontnál meg tudom buffolni annyival, hogy a tank testét azirányban mozgatom, így egy kicsit elé lövök, ezért aránylag nagy célpontnál(pantera) ez működhet, szóval az is kérdés, merrefelé kanyarodott éppen az ebr.
    A másik, hogy merre haladt épp a pantera teljes gázzal, mert ha az ebr pozíciójára kb merőlegesen, akkor sima liba. gyors aktívan spotoló tankoknál mindig csak akkor lövök, amikor rám merőlegesen halad(vagy ha látom hogy nem fogja elérni a erőlegest, akkor se kell sokkal mellé célozni(ráadásul kissebb az esélye, hogy kereket lövök neki).

    Amúgy meg az az autoaim+ nagyon meredek, volt szerencsém kipróbálni évekkel ezelőtt, gyakorlatilag csak helyezkedni kell...de aki béna, az azzal is béna lesz. Viszont utóbbi időben manuál aim-el is sokkal jobb arányban találom el a száguldó tankokat, 30fps-el, csak azért mert többet játszok, jobban érzem a lövegsebességeket.

    popey:
    én se szeretem a v4-et, de a pattintós küldire jó volt ;]
    Szombat vasárnap nagyon pedo voltam tier10ben, tegnap meg nagyon nem ment, belefásultam, túl sokat játszottam a hétvégén, nem voltam kreatív. Ez ilyen. Az meg hogy mentálisan hogy kezeled, megint egyéni. Ugyanúgy kiborulok ha mi nyerünk 15:4-re, mintha az ellen, mert nem tudok kiemelkedőt alkotni(279 küldetésekhez ez kell most nekem).

    Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

Új hozzászólás Aktív témák