Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #65675776

    törölt tag

    válasz FoxiestFox #18987 üzenetére

    Egyelőre még csak beszereztem, nem mentem vele semennyit sem. Csak azért kérdezem, mert eddig nekem egyik sem tűnik egy dekával sem jobbnak a másiknál, mármint amikor harcolni kell ellenük. A két brit emelkedik ki kicsivel, de csak ha füstben vannak (plusz tudnak gyógyulni). Saját tapasztalatom a britek közül csak Emeraldis van, elég könnyen pusztult eddig mind (talán a Weymouth bírta eddig a legjobban). Amerikaiak közül Clevelandig játszottam értelemszerűen, az aránylag strapabíró. Az oroszok Svietlana volt az utolsó nem túlzottan esendő, bár ott is csak Kirovnál tartok. Königsberg is már eléggé halandó fajta, a Karlsruhe sokkal jobban bírja. Japánból Kuma a vége eddig, semmi komoly élményt nem adott, a Tenryu eddig jobbnak tűnik. Megvan a Myoko is South Dragonnak álcázva, de még nem próbáltam.

    A lényeg, hogy eddig teljesen mindegy volt, hogy melyiket milyen irányból találom el a T7-esek közül, ugyanúgy fogadta mind. Talán a Fiji sokkal könyebben immobillá válik, mint a többi. Majd meglátom az eszköz túloldaláról melyik milyen. Erről az oldalról tényleg részletkérdés. Rendszeresen kénytelen vagyok magam kilőni az ellen cirkálóit, mert a saját cirkálók és rombolók nagyon jól el vannak foglalva... A meg nem mondom mivel. Bár tán tegnapelőtt próbáltak hárman kilőni egy Fiji-t, amit 5-6 perc alatt levittek talán 20k-ra, az meg feszt engem zaklatott (ennyire vette komolyan őket), úgyhogy kézbe kellett vennem az ügyet.

Új hozzászólás Aktív témák