Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz FoxiestFox #6092 üzenetére

    Nincs az a pénz, amiért amerikai csatahajókat vezessek :N És sok bajom nincs az Atagoval a torpedóallergiát leszámítva. Időközben meglett a torpedóderítő skill, a modulos lapátokkal már van esélyem. Bár múltkor rendesen benéztem a sarki fényes pályán (ami egyébként kib@szott gyönyörű): én haladok elöl, két sziget között haladnék át, parancsnok szól, hogy amúgy fel vagyok derítve. Gyorsan belenézek a távcsőbe, látok valamit, kicsivel nem messzebb a destroyerek ködje volt: oké, akkor itt most teszünk egy 180 fokos fordulatot és megkínálom őket egy kis torpedóval. Aha, azt csak hitrem, mikor elkezdtem volna kanyarodni, már feltűnt 6 torpedó, amit követett majd még háromszor ugyan annyi. Fordulni esélytelen, a destroyereket még mindig nem látom. Sikeresen ellavíroztam a torpedók között, elkezdek fordulni, Incoming jelzés, lejár a köd és 10km-en belül három Tripitz, egy Amagi és két Fubuki várt. A végkimenetelt el lehet képzelni :DDD De amúgy szeretem ezt a hajót.

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák