Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kocka10

    csendes tag

    Sziasztok!

    Eldöntöttem reggel, hogy ma végigolvasom a fórumot, de rá kellett jönnöm, hogy ez nem fog menni, úgyhogy felteszem a kérdésem. Remélem nem baj és nem azt fogjátok írni, hogy már 1000x le lett írva a megoldás.
    Szóval:

    Adott egy hálózat amit egy tplink acces pointal megosztottak wifire is. Ehhez az acces pointhoz szeretnék csatlakoztatni egy szintén tplink acces pointot repeater módban. Namost a megosztó ap-n wpa2 titkosítás van. A repeater ap-t beállítom universal repeaterre és megadom az osztó ap mac címét és a hálózat ssid-jét. viszont sehol nem kéri tőlem a biztonsági kulcsot, és ennek következtében a statusban ott vírít hogy send packets 29 a fogadott pedig 0. És egyértelműen nem dolgozik a repeater, tehát nem látom a notebookkal a hálózatot.
    Eddgi úgy gondoltam, hogy nem lehet ez egy nagy dolog, de lehet hogy az egészet nem jól csinálom. Ha valaki megtenné, hogy leírja nekem akár pm-ben hogy hogyan kell beállítani az osztó ap-t meg a repeatert hogy működjön azt nagyon megköszönném.

Új hozzászólás Aktív témák