Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daninet

    veterán

    válasz Soma01 #59980 üzenetére

    nem vagyok megelégedve az antennájával ennek az eap ap-nak. nagyon nagyon gyenge. előtte ubiquiti volt és az az egy ap egyedül lefedte a házat 2.4ghz-en. 5ghz miatt váltottunk, ez jó árúnak tűnt de most 2.4ghz-en is a fél lakás sötét :( 5ghz pedig nyilván nincs a falak miatt, ahhoz kellene a több pont, de így biztos nem veszek több node-t. Ha jó lett volna nem kérdés.
    Ubiquitinek a tápjai döglöttek, 3at használtam el 5 év alatt. Mikor elkezdett ledobálni/nem működni a wifi szinte biztos hogy a tápjának volt baja. 6ezer forintos tápokkal megtolta az egyébként is magas árat az eszköz :U Ez a TP link megy most egy éve, táp még oké de az antenna kritikán aluli. Ez nyitott irodákba oké, hogy megszórják a mennyezetet vele, de cs.házba nem.

    Sematikusan lerajzolva így néz ki a ház (visszaadom az építész diplomám ez az alaprajz után :DDD )

    Szóval nem fogok ubit venni 150ért, a tplink alulteljesített. 70e-ig keresek egy mesh wifit amivel a folyosó két oldalára tudok tenni node-ot (egyenes rálátás) meg még valahova amit majd kitalálok. Az EAP el lesz adva.

    Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

Új hozzászólás Aktív témák