Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lei559

    tag

    Sziasztok!

    A segítségeteket szeretném kérni egy Tenda u1 300Mbps WiFi Stickel kapcsolatban.

    Adott egy Dell optiplex 9020 PC amihez szeretném csatlakoztatni ezt a Tenda u1 300Mbps sticket.

    Az oprendszer a gyári géphez járó Win10 Pro.
    Elméletileg Win10 alatt semmi extra telepítést nem igényelne , egyből működnie kellene , de ennek ellenére nem megy. Eszközkezelőben látható a stick , viszont hibát ír ami az illesztőprogramjávak a problémáját jelzi. :F

    Amit próbáltam:
    -Minden USB portban ezt csinálja.

    -Megnéztem egy másik ugyan ilyen (máshol jelenleg is üzemelő) stickel és azzal is ezt csinálja így nem az eszközzel van a gond.

    -Minden létező Win10 updatet letöltöttem a géphez.

    -A hozzákapott CDről illetve a gyártó honlapjáról is próbáltam a gyári drivert telepíteni , ami fel is megy rendesen , de amikor elindítanám azt írja , hogy nincsen engedélyezve a stick.(gondolom azért mert nem tud illesztőprogramot keresni rá a windows?)

    -Megpróbáltam manuálisan letölteni+telepíteni a realtek oldaláról a win10 hez tartózó drivert , de az sem sikerült. Ugyan úgy illesztőprogram problémája van.

    Valakinek valami ötlet esetleg? Valami biztonsági beállítás lehet a gépen ami miatt nem lehet működésre bírni ezt a sticket?

    A segítséget előre is köszönöm szépen! :) :R

Új hozzászólás Aktív témák