Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cdm12

    tag

    Sziasztok!
    Van egy olyan problémám , hogy folyton megszakad a kapcsolat a routerem és a PC-ben lévő antenna között. A router egy TP Link N750 , az antenna pedig egy TP Link TL-WN725N. Úgy gondolom hogy a hálózati esetleg tűzfalbeállításokkal lehet probléma a gépen. A router és a modem rendesen kommunikál , minden más eszköz gond nélkül csatlakozik és kapcsolatban marad egész nap , viszont ez a két eszköz nem jön ki egymással , van mikor egész nap semmi baja , de az a ritkább , álltalában határozatlan időközönként napjában többször is bontja a kapcsoaltot. Olyankor kihúzom az antennát és visszadugom , amit addig ismételgetek amíg nem hajlandó csatlakozni , elsőre álltalában sosem sikerül. Az USB portok energiagazdálkodásában ki van kapcsolva az alvó mód , mert eleinte az is problémát okozott , plussz eltávolítottam az antenna driverét amit CD-ről tettem fel , mert azzal sem működött rendesen , a windows hálózatkezelőjével jobban szuperál , de még így is problémák vannak vele. A tűzfal beállításaihoz nem értek annyira , de még azt tudom elképzelni , hogy az dobja le az eszközt amikor úgy gondolja.
    Segítségeteket előre is köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák