Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andatti

    senior tag

    Ma jártam a megyeszékhelyen és nem hagyott nyugodni ez a DPI-s Hypernet 42 lehetőség... Ott nagyon készségesek voltak, kinyomtatták a választható modemek és routerek listáját... Mivel nekem korábban "sima" routerem volt, így itt is csak a router jöhet szóba és nem a modem. Viszont olyat mondott, ami számomra nagyon kedvező, de fenntartásokkal fogadtam... Szóval mivel az internet csomagok között a korlátlan a legnagyobb, az már VIP-nak számít, így attól, hogy a telefonra az "alap" vonatkozik rám, attól még itt mobilinternet terén egyből VIP leszek, ha ezt a korlátlan csomagot kérem. Ez tényleg így van?
    Amúgy D-Link DWR-921, vagy Huawei E5186s desktop router van a listában, ami asztali... és a VIP -vel mindegyik 0 Ft, 2 év hűséggel... Az eladó természetesen a Huawei-t ajánlotta, bár, ha nem számítok VIP-nek mégsem, akkor jó sokba kerülne... Arról kérnék véleményt, hogy mennyire jók ezek a routerek, mert az eladó szerint is meglehet a 70-75 megabit/s... Mivel 150 az elméleti maximum keresztmetszet... Ez pedig egy full korlátlan csomag lenne majd... Esetleg ha valakinek már van velük tapasztalata, az nagyon jól jönne... + alap vs. VIP témában, (ellenőrzésképp...) Már csak azért is, hogy van-e, lesz-e legalább olyan jó a router, mint az eddig használt, legalábbis hatótávban... (b/g/n)...
    A kiindulási alap az, hogy most 4 megabites mikrohullámúm van, elvileg lehetne fejleszteni 10 megabitre, de annál csak egy ezressel drágább ez a zárt flottás korlátlan mobilnet és valószínű stabilabb, mint a mikrós, mert csak tizedmásodpercekre szakad meg, sebességben pedig valószínű sokkal jobb lenne, a 4G-n. A fejállomásoktól meg messze vagyok, így hagyományos adsl nem jöhet szóba. A T pontban "kezét-lábát rázta" az ügyintéző, hogy adjon adsl-t...
    Jelenleg 3 antennás tp link routerem van, ami full extrás, mivel usb-ről önállóan letölteni is tud, csak régi és ugye nem lehet beletenni a sim kártyát... (Mondjuk az admin-ba sem tudok most belépni, mert a papír nincs meg és a gyári át lett állítva valamire... )

Új hozzászólás Aktív témák