Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Játékos

    addikt

    Sziasztok!

    Megköszönném a segítséget, ha tudtok!
    Abba a problémába ütköztem, hogy szeretnék itthon új routert beállítani (már sokszor csináltam, sikerülni is szokott), de most nem megy.
    PR telecom a szolgáltató. Egy 300 MBites(TL-WR1043ND) routert használok (jelen pillanatban is), tökéletes vele az egész itthoni hálózat, illetve az internet is.
    Ezt kivettem a rendszerből, majd 2 db. 150 MBites routert is kipróbálva (nem egyszerre) egyszerűen nem akar megbarátkozni a modemmel. A második router vadi új, most hoztam haza a boltból (TL-WR740N)
    Mikor a kicsi routerek vannak a rendszerben, akkor a modemen a "LINK" sárgán villog, ami azt jelzi elvileg, hogy 10/100-as a ráaggatott eszköz. (ha jól tudom)
    Innentől a PC látja a routert, be tudok lépni a kezelői felületbe, és ott dinamikus ip-t állítok be, és a router nem kap seemit se a modemtől! :F
    Természetesen mindkettőt restartoltam többször is, de teljesen olyan érzésem van, mintha egyszerűen nem dolgozna együtt a modem a 150-es routerekkel. Létezik ilyen egyáltalán??? :F
    Ahogy visszadugom a sajátomat (WR1043ND), rögtön kap adatot, és van net abban a pillanatban.

    Mit gondoltok a dologról?
    Köszi előre is! :R

    Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

Új hozzászólás Aktív témák