Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saphancs

    aktív tag

    Sziasztok!

    A problémám a következő. Adott egy nyílt wifi hálózat (egy szálloda, ahol nem lehet jelszavazni, mert nem minden gép tudott jelszóval belépni a hálózatba), illetve van egy Tp-link WR841-N-es rooter. A hálózatot boldog, boldogtalan használja, aki a környéken lakik. Ezek nagy részét már beazonosítottam MAC cím alapján. Az egyik kérdés az lenne, hogy hogyan tudnám őket szűrni, de csak őket. Tehát egy új eddig ismeretlen gép (mac alapján), illetve az ismert, de ide tartozó cuccosok (alkalmazottak mobiljai stb..) tudjanak kapcsolódni.
    A másik kérdésem az lenne, hogy be lehet e olyat állítani, hogy egy-egy csatlakozott gép mennyit fogaszthat el az egészből. (rendszeres, hogy a kedves vendégek nap közben torrenten töltenek több gigás filmeket, a server gép meg fél óra alatt hoz be egy sima weblapot.)

    Ha hülyeséget írtam, akkor bocs, nem vagyok túlzottan tájékozott a témában, csak rám maradt a dolog, mint a bilifüle.. :D
    Ezt a válaszadásnál is kéretik figyelmebe venni :R , előre is köszi!

    Szerk: Helyesírási hibák javítása :))

    [ Szerkesztve ]

    (((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

Új hozzászólás Aktív témák