Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VegyesTamás

    senior tag

    válasz mezis #33023 üzenetére

    Akkor elmondom, hogy néz ki a helyzet :) 5éve volt egy laptopom, ott ismerkedtem meg a wifivel mint olyannal, és nagyon érdekelt. Kezdődött egy sima usb stickel aminek a nyomtatott áramkörön volt az antennája. Össze vissza rohangáltam vele a lakásba mert mindig nyílt wifiket kutakodtam, mert élveztem, és mert nem volt más netem. Aztán jött a barkácsidőszak. Mindenféle gyűjtőtányért, kályhacsövet stb.. pakoltam mögé, hogy erősebb legyen a jel. Irámyítottam, próbált meghatározni, hogy honnan jöhet a jel, és aszerint állítottam be az antennát, eközben bőszen kacsingattam az usb-s parabola wifi antennákra vaterán, aztán sosem lett belőle semmi, mert lett netem, és elhaltak ezek a dolgok. Viszont, most kíváncsi volnék hány AP-t látok, milyen a környék meddig látok el stb, ..a keret kb10-15k :) szóval nem kéne konkrét megoldás, csak "szórakozás" szinten :D

    eINN: Ez a válaszom neked is! :)

    [ Szerkesztve ]

    Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

Új hozzászólás Aktív témák