Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lkadar

    tag

    Sziasztok!

    Remelem, nem csak nekem vannak hasonlo problemaim, es mar valaki talalt ra megoldast.

    A problema a kovetkezo: Adott egy USB-s WLAN ''illeszto''. Regen hasznaltam, ugyanis mindig fogta magat, es 2-3 perc utan megszakadt a kapcsolat. Ma, nem tudom, miert, ugy gondoltam, megint kiprobalom. A notebookhoz illesztve minden hiba nelkul mukodott... Meg is lepodtem, de ugy rendesen :). Na, mondom, kiprobalom a desktoppal is... Meg sem talalta a halozatot, nem hogy kapcsolatot teremtett volna. Jo... allitsuk at a WLAN titkositasat WPA2-PSK-rol semmire. Nos, igy sem talalta, pedig az SSID kuldese be vagyon kapcsolva. A kovetkezo proba az volt, hogy vissza a notiba, es setaljunk egy kicsit. A lakas miden pontjan eleg nagy a terero, igy kizartam, hogy terero problema lenne, amikor a desktophoz csatlakoztatom. Azt hiszem, marad a windows problema (a driver mindket eseteben ugyan az, csak a notin folyamatosan frissitve vagyon a windows). Tudna nekem valaki segiteni abban, hogy vajon mely' frissites javithatna a helyzeten?
    Ha nem ide valo a kerdes, akkor elnezeseteket kerem.

    Udv.: lkadar.

Új hozzászólás Aktív témák