Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

  • Megbírságolták a Razert a Zephyr maszkok miatt

    ph A cég elég olcsón megússza az ügyfelei félrevezetését, de az üdvözlendő, hogy az Egyesült Államok hatóságai nem siklottak el az ügy felett.

Új hozzászólás Aktív témák

  • dulifiO

    aktív tag

    Na arra jutottam, hogy az 1043-asra felraktam a dd-wrt, mert google alapján csak ezzel lehet megcsinálni.

    Tehát van egy tp-link 1043nd-m dd-wrt-vel és egy canyon router gyári firmwareval. Szeretném wifin megosztani a netet, de annyiféle leírást találtam, hogy nem tudom melyik a jó.

    Nekem mindegy, hogy melyik routerbe dugom a netet, csak működjön. Elvileg a canyonnal csinálok egy hálózatot, ami jól működik, ezt akarom bővíteni a tp-linkkel. A canyonnan milyen beállítást adjak? Simán AP vagy AP+wds vagy point to point stb? Ennek a routernek 192.168.1.1 az ipje.

    A második routert milyen állásba tegyem? Lehet AP, client, client bridge stb. Az ipje ennek 192.168.1.2, a gateway pedig 192.168.1.1 legyen?

    Sajnos a sok különféle leírás, amit találtam összezavart és nem sikerül beállítani.

    apróhirdetéseim: http://href.hu/x/972c

Új hozzászólás Aktív témák