Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    válasz kali #15322 üzenetére

    Minden hardverhez egy illesztő van a lemezen, vagyis a gyorstelepítés csupán egyet ajánl fel mindenhez. Ezt a linket én is megtaláltam, de nekem a műszaki adatok sajna semmit nem mondanak. Te tudsz valamire következtetni belőle? És a másik még. A Levono oldalán van bluetooth driver is ehhez a típushoz. Leszedtem, elkezdtem telepíteni, de a telepítő a folyamat közben azt írja hogy kapcsoljam be vagy csatlakoztassam(már nem emlékszem pontosan hogy melyiket is) a bluetooth eszközt. Amikor ezt nem tudom megtenni, akkor kilép a telepítőből. A laptop hálókártyáját piszkálgatva találtam olyan beállítást hogy a bluetooth engedélyezése, de hiába. És ha belenézek abba a linkbe amit te is mutattál, ott is mintha az lenne hogy ez a kártya ezt a funkciót is támogatja. És abból is ezt szűröm le hogy a gyártó letölthetővé tett egy ilyen illesztőt. Az meg a másik vicc, hogy az egyik webshopban azt írják van benne bluetooth, a másik meg azt hogy nincs. Mi itt az igazság? De a leginkább mégis az érdekelne hogy a Broadcom eszköz miatt nem gyorsabb a hálózat, vagy én nem lőttem mindent be faszán a routeren? :U

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák