Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Welsing

    csendes tag

    Üdv!
    Egy elég érdekes problémában szeretném kérni a segítségeteket, mert teljesen tanácstalan vagyok: Ha wifin csatlakozom az internethez és elindítom a torrent kliensemet, akkor abban a letöltés nem indul el, az internet pedig mintha megszakadt volna úgy belassul(nem szakad meg, mert pl az msn működik, de a honlapok nem jönnek be).Ilyen információkkal tudok szolgálni: Upc-s vagyok, linksys WRT160 routerem van(de ezt máshol is csinálja,más szolgáltatónál és routernél is),vistám van(32bit), intel wifi link 5100 AGN-es wifim,uTorrent legújabb verzióját használtam, de megpróbáltam a Halite kliensel is, Nod32 4.0át használok.A következő sikertelen probálkozásaim voltak:kikapcsoltam a windows tűzfalat, a vírusírtót, ellenőriztem a kliensbe beírt és a routeren nyitott portot, a kliensbe kikapcsoltam a dht-t az upnp-t, a max csatlakozások számát lecsökkentettem.Az irónia az benne,hogy ha nem wifin csatlakozom, hanem egyszerűen kábellel kötöm a routerre, akkor tökéletesen működik. Valamint a wifivel ,hálózatsebességével sincs semmi baj amíg a torrentet be nem kapcsolom.A bennem fölmerülő kérdések: Romolhat el úgy egy wifi kártya,hogy csak a torrent ne működjön?Segítene valamilyen driver frissités, windows reinstall?Előre is köszönöm az ötleteket,bármiféle megoldást a problémámra.

Új hozzászólás Aktív témák