Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ghandi

    aktív tag

    Sziasztok!
    Itthon két számitógép csatlakozik WIFvel a netre egy Netgear router segitségével.Az egyik egy laptop Intel 2200BG WIFI adapterrel,a másik egy asztali PC Netgear USB adapterrel.A net mind a kettön rendesen müködik.De én szeretnék adatokat küldeni a laptopról az asztali PCre.Csináltam egy otthoni hálozatot ahol megosztom az adatokat,de így a routeren keresztül iszonyat lassú.Mint ahogy azt megtudtam Ad-Hoc kapcsolattal kihagyhatom a routert,igy a két gép közvetlenül csatlakozik és gyorsabban mennének át az adatok.A netgear USB adapter programjában lehet is választani hogy a hálozat tipusa access point vagy ad-hoc.Át is állitottam Ad-Hoc-ra adtam neki jelszót és ehez csatlakozott is a laptopp.Hurrá!
    Na de most hogyan tovább? Hogy tudok adatokat küldeni egyik gépröl a másikra?Se a Netgear progijában,se az intel progijában sincs olyan lehetöség hogy fájl küldése.Nézegettem a hálozati kapcsolatokat de se az otthoni hálozatok,se uj kapcsolat létrehozásánál sem találtam olyan lehetöséget amivel ezt meg tudnám tenni.A Total commander a hálozati meghajtók csatlakoztatásánál nem talál semmilyen lehetöséget sem ere vonatkozólag.
    Hogy tudok fájlokat átküldeni igy az egyik gépröl a másikra?

    Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

Új hozzászólás Aktív témák