Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CyberPunk666

    senior tag

    válasz zsamiatt #92814 üzenetére

    Frissítés után bekrepált a telefon, ezért folyton újraindult magától.
    Ezért a microsoft lockolta a telefon. (most komolyan azért lockol telefont, mert az újraindulgat? NORMÁLIS?)
    A lockolást az accountba számítógépen belépve lehet feloldani.
    Ismeretlen helyről, külföldön, próbáltam belépni az accountba, hogy feloldjam.
    Lockolta a microsoft az accountot, mert ismeretlen helyről próbáltam belépni.

    Az accountot nem tudom visszaszerezni a telefon nélkül, a telefont nem tudom visszaszerezni az account nélkül.

    Btw megoldottam úgy, hogy bekapcsoltattam az otthoni gépemet és távoli asztalival feloldottam (az otthonit ugye ismeri, onnan enged belépni), mintha otthon lennék, de azért elmehet a microsoft a jó édes anyjába. Ha nem tudom így megoldani, akkor itt maradok külföldön telefon (+ugye gps) nélkül.

    Az emberek hány százaléka tudj ilyen helyzetben egy gyors otthoni távoli asztalit csinálni?

    Megrendeltem az új telefonomat, ami már nem windowsos lesz, pedig az első wp8-as hullám óta ezen a platformon vagyok, de betelt a pohár az utóbbi 1 évben.

    Vége az atom stabilitásnak, a gyorsaságnak...
    Én kimondottan szerettem, hogy kicsit fapados és cserébe gyors, de ez már a múlté.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák