Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #78032384

    törölt tag

    válasz Sidorovich #84021 üzenetére

    Ha ennyire használod, akkor nem nagy lutri.

    A Lenovo cégeknek szánja Continuum miatt Office, Skype gyári appokkal, de gyerekcipőben jár még az. Az csak marketing, hogy ugyanúgy lehet dolgozni vele irodai munkát. A HP Elite vas is komoly, attól még mezei vásárló szempontjából ugyanaz az a szegényes app helyzet. Mész valahova és csak azt látod Android és iOS, WP nem. Sokat nem látnék bele az új üzleti telefonokba mezei vásárlóként, szórakozásra használva.

    Íriszről inkább a 950 saját topikjában kérdezz, én annyit tudok róla nem olyan megbízható mint máshol az ujjlenyomat olvasó.

  • martin66

    senior tag

    válasz Sidorovich #84021 üzenetére

    Szerintem nagyon anyg előre lépés lenen a 950 a 925-höz képest:

    L950 nagyon jó telefon! Egy Lumia 930-at váltott, de ahhoz képest is sok újat tudott hozni.
    Előny:
    - Elképesztően szép képeket és videókat csinál a 20mpx Carl Zeiss optika.
    - Gyors a készülék.
    - Nagyon szép, élénk és színnel teli a kijelzője.
    - Iris scanner nagyon jó pofa, sötétben is működik.
    - USB C miatt hihetetlen gyorsan feltöltődik + tudja a vezeték nélküli töltést!
    - Mozo piros hátlappal csodás :). -

    Hátrány:
    - Iris scanner néha nem megy (Sajnos az utcán sétálás közben nagy napfényben, akkor nem tudja a szemedet leolvasni a technológia miatt.)

    Az új appok jönnek az UWP miatt (PC és mobilon is futtatható app). A facebook, viber, messenegr már Win 10-re készült UWP-ben szóval ezek biztos támogatva és javítva lesz, hiszen a PC-s W10 felhasználók tábora folyamatosan növekszik, emiatt kénytelenek fejleszteni. A Spotify-t jelenleg folyamatosan frissítik. A BKK futár-t nem hiszem, hogy megszüntetnék a jövőben, nem tudom. Amúgy Mo a Win telók kb 6-7% között mozognak. A 950-ben a böngésző nagyon jó (én insider vagyok szóval látom mit fog hozni a zévfordulós frissítés). Here helyett a gyári térképek van, szerintem jobb ez.

    Coontinuum is állat, ha kihasználod.

    Az Ms kezd arra hajlani, mint az android, hogy ő csak adja a szoftvert és a 3rd gyártók meg csinálják a készüléket (pl az újak közül, alcatel, lenovo, acer, hp ez mo is kapható lesz stb.)

    (#84068) maci25
    Minden alkalmazás nagy list, az adott app hosszan lenyomás után felugró ablak és ott app eltávolítása.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák