Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz Cs1csó #104430 üzenetére

    Hülyéskedést félretéve én idén megfogadtam magamnak (ha nagy gubanc nem lesz) hagyom a következő pár buildet csak frissíteni. Persze nem voltam sokkal elmaradva tőled, a 1903 is még tisztán volt. :B (az ember készüljön a bajra elven: ivóvíz, konzervek, zseblámpa és aktuális Win10 telepítő flashdrive mindig van itthon katasztrófák esetére :D)
    Sőt, annyira a rendszerre bízom idéntől ma még a karbantartót se indítottam el manuálisan takarítani a mostani patch maradékát, csak benyomtam a storage sense (tárterület segédet) automatikusra havonta söpörjön gondolom az intézi majd ezt is. (nem olyan egyértelmű az UI mint a hagyományos lemezkarbantartó) Kicsi SSD-n hamar észreveszem majd, ha mégse. Azt tudom build váltás után 10 nappal magától pucolja a windows.old mappát, a havi frissítések 1-2 gigás maradékait figyelem majd azt is eltünteti vajon beavatkozás nélkül. Más gépekkel amelyekkel találkozom azért látom néha hajlamos elhízni a rendszer idővel. (Update maradékok, driverstore mappa adott esetben)

Új hozzászólás Aktív témák