Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • feco182

    csendes tag

    válasz daemon82 #7707 üzenetére

    wayteq x820 készülékkel bajlodom énis...bocs hogy ide válaszként irok de már álmatlanságomban nemtalálom mit hova :S elöszörös ma dél elött az alap navgo mobilnavigotort cseréltem le a sygic truck-ra mivel az ismerösömnek mondta hogy értek a gépekhez ezért rám bizta mert nem csak személy autója van és reggel már a kamionnal indulni szal reggel 8-ra jön ide elém. csakugye ez a program nem találj a térképeket akárhova pakolom. felis adtam több óra keresgélés szenvedés után na aztán ráraktam az igo primo-t minden jó volt térképek stb. de 1 db műholdat se talált... :S sygic-en volt műhold mert ugye ot alapbol felismeri a sebességet a gps fajtáját de nemtudott hova rakni mert térkép nemvolt :S win ce 6 van ezen lehet nemkell volna bele buherálni dehát ugy akar menni hogy tudja mire mehet fel. esetleg ha van vmi ingyenes megoldás amin van teherauto az érdekelne csak kis szünetekkel 12 órája tolom és nem vagyok egy számgép analfabéta mindenféle navigácios szoftvert felraktam amit csak találtam de nem megy semmi ha valaki tudna segiteni azt megköszönném remélem nem rontottam el hogy letöröltem minden azt cserélgettem rajta a programokat.(elég valoszinü hogy e miatt az ut ugrott is. :S )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák