Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • snowdog

    veterán

    válasz goris #1138 üzenetére

    Azt mondjátok meg honnan tudjátok, hogy a ...bld vel indul a win CE?

    Az ötlet az N770-től ered, azzal indul, és még itt sem mondta senki, hogy nem indul.

    Arra is kíváncsi lennék mennyire teljesértékű ez a CE, illetve fel lehetne e tölteni teljesértékűt rá?

    A WinCE mindig teljes értékű, de sohasem egyenértékű pl. egy Win Mobile-al. Sokkal kevesebbet tud, ezért teszik PNA-ra. Ezeknél a gépeknél semmit sem kell telepíteni, erre a célra így is megfelel, így lett kitalálva.

    Miért lát az Activsync 4 particiót a rez.flashen, és ezeken mi van.

    Azért lát négy partíciót, mert annyi van rajta (pl registry, és hasonló fontos dolgok vannak ratjuk). A többség rejtett partíció, és nem véletlenül. Jobb nem piszkálni őket.

    Létezik e olyan hogy lementem a gyári állapotot és azt visszatöltöm ha bajt csináltam?

    Ha tudsz ROM-ot menteni, akkor igen. Az N770 topikban ismertettek egy módszert, de nem olvastam róla, hogy eddig bárki kipróbálta volna.

    A Gps menürendszere milyen könyvtárban található?

    Feltételezem minden menü a ResidentFlash2-ben van, ami szintén rejtett partíció, és csak az piszkálja, aki pontosan tudja mit csinál (egyébként rossz esetben szervíz lesz a vége). Ez a partíció kimásolható, és baj esetén (ha a gép még kommunikáció képes), akkor a tartalom visszamásolható.

    Tudtok olyan szoftvereket amiket csak telepítek és fut az x820-on? Pl a scumm (Lucas arts) elindítható halahogy?

    Passz. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák