Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peace

    nagyúr

    válasz velizare #221 üzenetére

    Itt is a szerencsén múlik már az a baj, ekkora plusz sebzés elszenvedésénél. +190%-os pályán például röhögve végigmentem ezzel az új build-el, amit tegnap lestem le a netről, meg sem izzadtam. +200-ason meg első szobában bedaráltak és elfogytak az életeim. Ha éppen leesik a rosarius force field és 2-3 másodpercig nem megy fel újra, akkor könnyen képes bedarálni a nagyobb tömeg, ha éppen úgy helyezkednek el. Mert egyébként a build zseniális. Olyan páncél kell, ami crit ütése esetén 20% eséllyel rád teszi a rosarius-t, amin semmilyen sebzés nem hatol át. A greatsword pedig minden gyilkolás alkalmával annyit gyógyít rajtad, amennyi a halálos csapás sebzése volt. Nem is került szinte semmibe kipörgetni, talán 100k-t áldoztam rájuk. És tényleg hatékonyabb, mint a kalapácsos AOE build, amivel eddig toltam. Csak ugye át kellett pakolni skill pontokat is AOE ágról közelharcra és physical sebzésre. Kísérletezni fogok még vele, de lehet a vendor felbukkanása után elmegy majd teljesen a kedvem. :(

Új hozzászólás Aktív témák