Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aradebil2

    senior tag

    válasz BerserkGuts #15277 üzenetére

    Ma élesedett at economy update, ősszel jön az RP változtatás, szóval hátha gyorsulni fog. + Csomó vehicle visszakerül folderbe hál istennek.

  • 7Sony7

    addikt

    válasz BerserkGuts #15277 üzenetére

    Nem szempont az, hogy végigjátsszam. Tök jól elvagyok alsóbb szinteken is. Úgy értem, eddig, ha fentbb léptem, és láttam, hogy húdejó tankom van, beléptem azzal a tankkal az első csatába, azonnal sz@rrá lőttek. Szóval, ha fejlődök, az elllenség is fejlődik. Annyi, hogy szereném a legénységet fejleszteni, meg egy-két tetszetős tankot megvenni. Ma pl viszamentem 1.7 br-be lazulni. Tök poén volt. :) Így is sokat vagyok a gép előtt.

    [ Szerkesztve ]

    -

  • KROK640

    veterán

    válasz BerserkGuts #15277 üzenetére

    El vagy tévedve valamennyire, bár vannak kitétek, így talán igaz is lehet amit írsz.
    8 éve 6 hónapja és 18 napja játszom játékkal, egy darab féléves szünetet beiktatva, gyakorlatilag mindennap (volt, hogy csak 10-20 perc, volt, hogy 10 órát). Ezidőben 4,5 év (gyakorlatilag félidő) alatt folyamatosan megszakítás nélküli prémem volt, de előtte is több hónapos foltok előfordultak. Tisztán nyugodtan beszélhetünk 5 év prémről...
    így van a német ágon egy darab 11.0-ás, egy darab 10.7-es és egy darab 10.3-as gépem.

    Azért a teljes képhez hozzátartozik, hogy az összes fát húztam, nem csak egyet.
    Illetve amikor én kezdtem a játékot, akkor a német fán még a ME262-esek (6.3 ; 6.7) majd később a HO229V3 (7.7) volt a csúcs, a vége. Emlékszem mikor ezek megvoltak, akkor a "semmibe" mentek az LB-t mert nem volt mit kifejleszteni. Ezért is nem sietek nagyon a gépek kihúzásával, mert ha eléred a fa tetejét, akkor az LB "elszáll".

    Ha ma kezdenék, mai tudásommal és prémmel, akkor lehet, hogy 4,5 év alatt elérném a 11.3-at, pláne egy fával, de, hogy túl sokat nem szórakoznék az is biztos. Maximum fizetésért kezdeném előről.

    3000ft / hó prém az évente 36000ft. Az nem kevés. Sok évig ki tudtam grindolni az eventekkel félévente, de aztán tavaly óta nem megy. Valamit állítottak, plusz az 50% OFF 30 lett, így már hiába toltam napi 6-7 órát az eventet nem jött össze. Tavaly ősszel még vettem prémet pénzből idén tavasszal viszont azt mondtam, hogy nem, nem fogunk ebből rendszert csinálni, nem szeretném azzal "jutalmazni" a kapzsiságukat, hogy akkor most már a sok óra grind mellé még meg is veszem a drága prémiumjukat.
    Innentől kezdve szerintem most már évekig "free" fog jönni, mert a kacatos eventet se lesz úgy kedvem nyomni, hogy tudom, hogy esélyem sincs összeszedni egy ingyenes féléves prémre a GJC-t.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák