Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BogyóBP

    addikt

    Megmondom őszintén én sose figyeltem a hangokat a játékban. Én inkább a csapatmozgást figyelem, a torkolattüzet ha pl valaki valahova vagy valaki valahonnan lő. A gond tényleg az hogy a hangok lehetnének kicsit jobbak is. Mondjuk az tetszik hogyha valaki lő azért lehet látni ahogy jön a lövedék feléd nem úgy mint a wot ban hogy csak bumm..Úgy láttam néhány tank géppuskája képes a lánctalpat is leszakitani ha jó helyen lövik meg. Egyébként az az egyik legszemétládább találat mert csak forogni tudsz körbe de elmenni nem. Nem ugyanaz mintha a sofőrt kilövik mert pl ha jó szögbe vagy még helyettesiteni tudják mire ujra lövést kapsz de ha leszakad a track az nagyobb szivás. Sokszor volt hogy eltalálták nekem és csak forogni tudtam de ugyanúgy az oldalam látszott persze hogy szét is lőttek. Meg aztán ezt a one hit wondert azért kivehetnék. Lehetne mondjuk lőszer lerobbanási effekt.

    ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | bequiet! Pure Power 10 CM 500W | Coolermaster Qube 500 | Creative 2.0

Új hozzászólás Aktív témák