Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sith7

    nagyúr

    Elhatároztam, hogy ha már megvettem a prém Tigris 2 -t, akkor használom is kreditszerzésre, nem csak az IS6 - t.

    Tudomásul vettem a sztálinium, és a német tankok elhelyezkedését ebben a játékban, de ...

    Tigris 2 - vel tarkón lőttem egy OBJ 906 - t kb. 20 méterről... kritikus találat, géppuskáztam, amíg ment a reload, kigyulladt, de közben hátrafordította a tornyát, és kilőtt.
    Másik eset, BMP - 1 szemből 15 méterről hasbalőttem, kritikus, majd ez is kilőtt ...

    Light tankok lőnek sz@rrá :W .... med, heavy tankról nem is beszélek
    Ha meg is lepem őket, oldalról, hátulról, akkor is max kritikus a találat, esetleg 10 - ből 1 kill
    IS6 esetében fordítva van ...

    Elemeztem minden tankot ,amiről pattantam, megnéztem a páncéljukat, az átütésindikátorral lőttem őket, ott általában volt találat, de élesben nem nagyon jön össze :((

    Most, hogy megvettem a Ferdinándot, azt látom, hogy itt nem csak nemzetenként, hanem azon belül tankonként is le van kódolva minden
    A Tigris 2 ágyúja az Kwk 43, 88 mm, a Ferinánd ágyúja Pak 43, 88 mm, ugyanakkora az űrméret, és az átütés is ... és mégis másképpen működik a 2 tank. :U

    A II. világháború egyik legfélelmetesebb tankja volt a Tigris 2 a hibái ellenére is , szóval ezért ez elég erős, hogy ennyire használhatatlan itt a játékban

    SÍRÁS OFF

    A 8.7 - es 9.0 -s Leopard tankokkal beléptem a BR 9 - 10 világába, ezeknek a tankoknak brutál jó lövege, optikája van, egészen addig jók, amíg észre nem veszik őket. Nem nagyon pattintanak, igaz akikre eddig én rálőttem ezekkel a tankokkal, azok sem ;]

    Bár ... tegnap volt egy "érdekes" eset :U

    Megkerültem egy dombot, hátába kerültem 2 db T-64 - esnek, mindkettő előre nézett.
    A jobb oldalit tarkón lőttem, kill .... a mellette lévő észlelte mi történt, elkezdett "nézelődni" jobbra - balra, amikor tarkón lőttem, kb. 15-20 fokkal volt elforgatva a tornya balra.
    Eredmény: találat ... rámnézett, kilőtt :(((

Új hozzászólás Aktív témák