Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ericdrawen74

    senior tag

    Aki a vízen gondolkodik, 2019-10. hóban vettem egy Alphacool Eissturm Tornado Copper 60 2x140mm Komplett szettet 90e-ért ez volt az induló. Mindig is két körösben gondolkodtam, így a gpu is megkapta a magáét. Most 2db 400x200 radim van 4db 200-as ventivel házon kívül és egy THERMALTAKE Commander F6-tal vezérlem a ventijemet + 2 áramlásjelző. Ez az utolsó szett 185e volt. Most már csak vga vagy gpu cserénél kell blokkot cserélni, ha esetleg nem kompatibilis. Nincsenek hőmérséklet emelkedésnél felpörgő ventik, maga a hőmérsékletemelkedések is minimálisak a léghez képest. De a lényeg: A CSENDESEBB MŰKÖDÉS a léghűtéshez képest! Ja és csak bele kell vágni a többi megy magától :) Én nem bántam meg! Üdv, egy lelkes Épített vízhűtés (nem kompakt) olvasó.

    Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

Új hozzászólás Aktív témák