Hirdetés

Aktív témák

  • Zoltán

    őstag

    válasz KERO_SAN #1390 üzenetére

    Bocsi Kero San, összekevertem a viccekre való reagálásodat, nem aktuális.

  • Edem

    senior tag

    válasz Zoltán #1401 üzenetére

    Pedig jó volt, vártam mit reagál Keró. :)

    A legjobb a '' Arról meg nem mi tehetünk ha te zsidó vagy.'' tetszett. :D

    Mindenki nyomjon még egy ENTERt! Jó nagyot!

  • Edem

    senior tag

    válasz Tompo #1380 üzenetére

    Bocs, kötekedni fogok:

    ''q*rvára'' - ennek nincs semmi értelme... :(

    Helyesen: qrvára, vagy k*rvára.

    Mindenki nyomjon még egy ENTERt! Jó nagyot!

  • Crion

    aktív tag

    válasz KERO_SAN #1393 üzenetére

    Bocs, de nem fogok lesüllyedni a szintedre, hogy vitatkozzak, legyen igazad :)

  • Edem

    senior tag

    Égő, amikor az ember az ilyen kijelentésébe ly-nal írja a párbaj szót. :P :P :P

    Mindenki nyomjon még egy ENTERt! Jó nagyot!

  • tomcs

    őstag

    ...off

    kesz. ennyit errol. en a megam reszerol supergamez forumon ''kezdtem'', azert hagytam ott mert nagyon elszaporodtak az ilyen hangvetelu topikok, mindenhol, mindenert legalabb egy anyazo hozzaszolas stb. azert szoktam inkabb ide mert ugy tapasztaltam kulturaltabb emberek jarnak ide. persze ket idiota miatt meg nem dol romba a vilag de nem erre kene haladni

    a kep postolasa sem volt jo otlet mert szvsz nem ide valo de ahogy le lett reagalva... ez mindent alulmul.. mingya veszek foliat es ragasztok sarga karikat a monitorra...

  • Jester

    aktív tag

    válasz Edem #1406 üzenetére

    Ez valóban a viccrovatba illő megjegyzés volt...:DDD:P
    A többit viszont mellőzhetnétek. Vegyétek észre, mindannyian különböző érzékenységűek vagytok. Nem mindenkinek egyformán tetszik minden. ezen ne vitatkozzatok, vagy ha már így belelendültetek, akkor tegyétek azt kulturáltabb formában.

    Mehr Licht!

  • Csép

    csendes tag

    Nem vagyok rendszeres ''viccbedobó'' hozzászóló, tehát nincs sok jogom itt megmondani bárkinek is, hogy mi helyes és mi nem. És nem is akarom. De rendszeresen olvasom a fórumot, és mit látok: 3 napja (szvsz teljesen de tényleg teljesen jogosan) azon megy a hirig, hogy egy állat a lehető leggusztustalanabb képet rakta ki, amit csak lehetett volna. Hát kérem szépen, Crion, láttál te már disznóölést? Én nem vagyok bigott állatvédő (és mellesleg a jó malachúst nem vetem meg), de ha végignézel egy disznóölést, hallgatod, ahogy visít a malac, akkor látod igazán, akkor hiszed el, hogy annak a szegény vergődő állatnak igenis vannak érzései, és ezért nem biztos (ill.: biztos nem) tisztes dolog felpróbálni a malackát, még ha hulla is.

    Részemről a képben semmi vicces nincs. Ez még nem baj, nem lehet mindenen röhögni (mellesleg az ''Aki tud nevetni...'' mondatot én egy Amitai Eztioni nevű amerikai-német szociológus-pszichológusnak tulajdonítva láttam, de lehet, hogy nem tőle származik), de az, hogy valaki humortalan brutál állatságot rak ki, másokat sérteget, ezután még ő érzi magát Übermenschnek, és ezzel eldurvítja a fórumot - ez szerintem így nincs rendben.

    Én nem is akarok ehhez többet hozzászólni. Elég szomorú ez így is.

    A Viccfórumot kérem nevezzék át ''A nekrofil Crion által kiprovokált értelmetlen vita-mészárlás''-ra.

    1N50MN14 - late night thoughts from all round the world

  • rog

    addikt

    válasz Csép #1409 üzenetére

    erdekes hogy a gazkamras, meg lageres vicceken senki nem kapta fel a vizet.

    hogyisvanezakkor?

  • iguana

    őstag

    ...ebben a rovatban viccek szoktak lenni! maradjon ez így!
    a többit meg magánba intézzétek el. senkit nem érdekel a civakodásotok!
    :(((

    14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

  • emvy

    nagyúr

    Nah, a disznós téma lezárva. Pont.

    Kero, ezt egy db véleménnyel és egy emaillel el lehetett volna intézni (pl: emvy, szedd ki a linket)

    Crion, a stílusod olyan mélyen van (nem a kép, hanem az utána következők), amire nem lehet szalonképesen reagálni.

    Szóval ezzel ennek vége, ha folytatódik, lezárom a topicot, az illetővel pedig megbeszéljük a részleteket.

    while (!sleep) sheep++;

  • iguana

    őstag

    válasz Edem #1406 üzenetére

    ...mivé válik az ember egy ilyen kemény, savazó beszolás után, ha a mondanivalót maga ellen fordítja? :DD
    hát ez mega lol :DD

    14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

  • KERO_SAN

    aktív tag

    válasz emvy #1412 üzenetére

    Reszemrol szinten lezarva.

    the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

  • Bass_2

    tag

    Tévedések
    -------------------------------------------------------------------------------

    ''Elképzelhető, hogy a komputerek a jövőben nem nyomnak majd többet 1.5 tonnánál.''
    Popular Mechanics magazin, 1949.

    ''Véleményem szerint a virágzó világpiacon öt komputerre is lehet kereslet.''
    Thomas Watson, IBM, 1949.

    ''Minden, mit feltalálni lehetséges, feltaláltatott!''
    Charles H. Duell, az USA Szabadalmi Hivatalának főbiztosa, 1899.

    ''Ennek a 'telefonnak' túl sok a hátulütője ahhoz, hogy kommunikációs célú felhasználását komolyan mérlegelni lehessen. Az eszköznek természetéből fakadóan nincs értéke számunkra!''
    Western Union, belső emlékeztető, 1876.

    ''Lehet, hogy az amerikaiaknak szükségük van telefonra, de nekünk biztosan nincs. Bővében vagyunk a futároknak.''
    Sir William Preece, a Brit Postahivatal elnöke, 1876.


    Off
    Nem lehetne, h a nem viccet tartalmazó hozzászólásokat töröljétek?
    Csak egy felvetés, nem akarom erőltetni!:)
    On

  • Bagoly

    senior tag

    Megy a disznó az erdőben.......:DDD :DDD

    Jóvanna' Nem tudtam kihagyni......

    ''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

  • Crion

    aktív tag

    válasz Csép #1409 üzenetére

    Szerinted én vagyok a képen? Ha valakinek nem vicces nem nevet rajta, épp úgy mint a zsidó vicceken pl. Amennyiben valakinek tetszik nevet. Ilyen egyszerű.

    Egyébiránt amikor leirtam azt, hogy nem vivok szellemi párbajt fegyvertelennel, ami szerintem vicces megjegyzés, törölték, ellenben amikor édes anyám szidják, azt nem, hogy is van ez?

    Ez lehet?

    Viccnek indult ( a képpel, sokan nevettek is rajta ), és anyázás lett belőle, igazából az a sajnálatos, hogy az a kép ott van hetek óta és senkinek nem szurta a csőrét, érdekes módon most megjelent, egy emberke, aki kifejezte számára a legmegfelelőbb módon a dolgot, és most ezen megy a vita.


    Keronak meg üzenem, hogy ha ilyen stilusban beszél, akkor legalább ne irja be a regisztrációba a telefonszámát, mert pl ha a stilusához hasonló szemléletű emberbe köt, könnyen megütheti a bokáját.


    Részemről off, kérném az adminokat, hogy a káromkodó, és megalázó részeket vegyék ki. Nem ide, sőt sehova nem valók.

    Köszönöm.
    Crion

  • Crion

    aktív tag

    válasz emvy #1412 üzenetére

    UI: olvasd el figyelmesebben Kero és az én hozzászólásaim, és utána dönts.

    Mostmár végleg lezártam a témát. Ezzel kapcsolatosan nem lesz több beirásom.

  • twollah

    nagyúr

    válasz KERO_SAN #1391 üzenetére

    Hülye vagy csak nem forogsz.

    Röhögnék ha látnám a képet.

  • Crion

    aktív tag

    Mit is jelen a NASA?

    need another seven astronauts



  • GeorgeTerror

    senior tag

    http://forum.terminal.hu/messages.php?lang=hu&session_id=&group_id=37&threadselect=13357&first=0&sb=4&ow=2

    Háááát...

    off

    Kero, Crion, twollah: kérlek szépen benneteket ne itt fojtassátok!
    Beszéljétek meg emilben cseten, de ne itt ez a viccek heje
    Köszönöm

    on

    Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

  • PeliScan

    addikt

    válasz GeorgeTerror #1421 üzenetére

    Nem hiszem el, ez csak hoax lehet. hűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű. :DDD :O

  • Bagoly

    senior tag

    válasz GeorgeTerror #1421 üzenetére

    Az internet-másolós topik tuti :DDD

    Mondjuk elég hülyék, me' nekem már régóta megvan az egész
    6.4 GB-os ibm winyón. Azt mindenki ettől van oda, így internet, meg úgy internet.
    ;)

    ''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

  • Turmoil

    senior tag

    válasz PeliScan #1422 üzenetére

    http://www.stupidstuff.org/main/downloadthenet.htm

    Gondolom erről volt szó, valaki bekattant rá és terjeszti a hülyeséget. Ha kicsit jobban megnézné a számokat, akkor látná, hogy hány év lenne a ''file'' letötése. Na lehet, hogy addigra ekkora adatmennyiség elfér két floppy-n (vagy ami akkor lesz helyette:) )

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • twollah

    nagyúr

    ''A beke a hivatasunk.'' [Az Amerikai Strategiai Legiero jelmondata.]
    Alatta kezzel: ''A haboru csak hobbi.''

    Mi szuksege a legieronek uj, draga bombazokra? Panaszkodtak az elmult
    evekben az altalunk lebombazottak?

  • twollah

    nagyúr

    A felesegem azzal vadol, hogy sose figyelek ra. Vagy valami ilyesmivel.

    A gumi ovszer nem nyujt teljes biztonsagot. A baratomon is volt, megis
    elutotte egy busz.

  • Egon

    nagyúr

    *A volegényem még mindig találkozgat a volt barátnoivel. Attól
    tartok, nem lesz hozzám huséges.
    *A férfiúi szerelem nem ismer határokat, és a felmérések szerint a
    szexpartnerek számával egyenesen arányos. Így elmondhatjuk: azzal, hogy a volegénye más nokkel is találkozgat, csupán az Ön iránti szerelme növekszik. A legjobb, ha vesz neki egy pompás ajándékot, készít egy remek vacsorát, és nem szól semmit az egész ügyrol.
    * A férjem túl gyakran bulizik a barátokkal.
    * Ez teljesen természetes reakció; tulajdonképpen ösztönözni is kell erre a férjeket. A férfit vad ösztönei arra kényszerítik, hogy barátainak mindegyre bizonyítsa rettenthetetlen bátorságát. Mindez rendkívül megerolteto, így a hazaérkezés a férje számára igazi öröm - de biztos vagyok benne, hogy ezt már Ön is tapasztalta. A legjobb, ha vesz neki egy pompás ajándékot, készít egy remek
    vacsorát, és nem szól semmit az egész ügyrol.
    * A férjem szeretné, ha kipróbálnánk, milyen hármasban, a húgommal.
    * Férje igazán ragaszkodik Önhöz. Nem tud betelni Önnel, így aztán hova máshova fordulhatna, mint a kedves húgához. Szó se róla, ez aztán összehozza az egész családot! Esetleg néhány unokanovér is beszállhatna. Ha még mindig aggódik, akkor csak hagyja ot bulizni a rokonokkal, továbbá vegyen neki egy pompás ajándékot, készítsen egy remek vacsorát, és ne szóljon semmit az egész ügyrol.
    * A férjem folyton az orális szexet erolteti.
    * Hát akkor csak tessék! A spermának remek íze van, ráadásul egy kávéskanál csupán 10 kalória. Tápláló, segít megorizni az alakját, ráadásul kifejezetten jót tesz a borének. Ebbol is láthatja, hogy férje ajánlata teljesen önzetlen. Tudnia kell, hogy az orális szex kifejezetten fájdalmas a férfiaknak, amennyiben pedig ilyen
    ajánlattal áll elo, az csak az Ön iránti szerelmét mutatja. A legjobb, ha vesz neki egy pompás ajándékot, készít egy remek vacsorát, és nem szól semmit az egész ügyrol.
    * A férjem nem találja a csiklómat.
    * A csiklója nem érdekli a férjét. Ha annyira izgatja, hát legyen szíves foglalkozzon vele a szabadidejében. Megfontolandó továbbá, hogy a családi költségvetés kiegészítése céljából esetleg rögzítheti ezeket a pillanatokat, hiszen a piacon jó néhány ezrest érhetnek ezek a felvételek. A buntudat enyhítésére az a legjobb módszer, ha vesz neki egy pompás ajándékot, készít egy remek vacsorát, és nem szól semmit az egész ügyrol.
    * A férjem szeretkezés után azonnal elalszik. Nincs idonk beszélgetni.
    * A szex rendkívül megerolteto a férfiaknak, ezért aztán pihenésre van szükségük minden egyes aktus után. Tudnia kell, hogy minél jobban szereti Önt, annál nehezebb dolga van az ágyban, így aztán annál többet kell pihenjen. Nem szabad megeroltetni, inkább vegyen neki egy pompás ajándékot, készítsen egy remek vacsorát, és ne szóljon semmit az egész ügyrol.
    * A szeretkezéseink soha nem tartanak fél percnél tovább.
    * A férje igazán szereti Önt. Annyira odavan Önért, hogy egyszeruen nem tudja magát kordában tartani. Bizonyított, hogy minélrövidebb az aktus, annál nagyobb a szeretet. Szerelmét legjobban egy pompás ajándékkal, és egy remek vacsorával lehet viszonozni.
    * Férjemet hidegen hagyja az elojáték.
    * Az elojáték elképesztoen fájdalmas a férfiaknak. Nem jelent ez mást, mint, hogy nem is szereti Ön igazán a férjét, ha egyszerilyen kegyetlen feladatokra akarja rábírni. Mindezt pedig csak azért, hogy beinduljon. Hagyjon fel ezekkel az elvárásaival, engesztelésül vegyen neki egy pompás ajándékot, és készítsen egy remek vacsorát.
    * Még soha nem volt orgazmusom a férjemmel.
    * A noi orgazmus mese. Militáns feminista csoportok terjesztik, és hihetetlenül nagy veszélyt jelent a család intézményére. Említeni sem szabad neki, inkább vegyen neki egy pompás ajándékot. Ja és persze a remek vacsoráról sem feledkezzen meg...
    :))

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

  • Egon

    nagyúr

    válasz Egon #1428 üzenetére

    Ja, az eleje lemaradt: a cím: A SZEXOLÓGUS VÁLASZOL... :DD

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

  • Polesz

    addikt

    válasz Turmoil #1424 üzenetére

    Hmm ez király, 41.2kb/sec-el jön vodával az internet lefele :))

    Remélem az összes film és mp3 benne lesz full.
    Akinek kell kiírom :DD:)):DD

    Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

  • CsendPenge

    őstag

    Nos, következzen egy kis vicc! :D (igen, egy hírlevélben kaptam, de hátha valaki még nem olvasta)

    Kínai tudósok megállapították, hogy a hagyma és fokhagyma fokozott fogyasztása csökkenti a prosztatarák kialakulásának esélyét.
    Ja, nem halsz meg, csak a szagod lesz olyan, mint egy hulláé...

    Mi történt volna, ha annak idején a Microsoft találja fel a könyvnyomtatást?

    1. Mielőtt kinyitod a könyvet, egy aktiváló kódot kell kérned a Microsofttól.
    2. Sajnos a könyvet csak ember olvashatja!
    3. Tele lennének hibákkal és elírásokkal.
    4. Miközben olvasol, hirtelen eltűnne a könyvből az írás fele.
    5. Illegálisak lennének a könyvtárak.
    6. Mielőtt elkezdesz olvasni, előtte el kell olvasnod és megértened a Könyvek Alkalmazhatóságának Nyilvántartott Általános Direktíváit (K. ANYÁD).
    7. A Microsoft fenntartaná a jogot, hogy a magánszférádba hatolva bármikor ellenőrizhesse olvasási szokásaidat, illetve hogy a K. ANYÁD szerint olvasod-e.
    8. A Kiadók Behajtó- és Agyonrugdosó Szövetsége (KiBASZ) kiszámolná, hogy a Microsoftnak az olvasók a K. ANYÁD megsértése miatt 2001-ben 10.97 milliárd dollár kárt okoztak.
    9. Minden könyv két verzióban jelenne meg: a ''Standard'' és a ''Pro'' változat között! az lenne a különbség, hogy a ''Standard'' változatban a legérdekesebb részeket tartalmazó oldalak összeragadva kerülnének a boltokba.
    10. A bizalmas információkat nagy betűkkel szednék, így bárki el tudná olvasni a vállad fölött, akár a szoba másik végéből is.

    A dél-ausztrál 5DN nevű rádióba betelefonált egy női hallgató, és sérelmezte, hogy a decemberi napfogyatkozást egy munkanapon rendezték meg. Véleménye szerint az idegenforgalmi hivatal embereinek legközelebb jobban kellene figyelnie, és egy olyan napot kiválasztani, amikor az emberek többsége nem dolgozik.

    Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

  • CsendPenge

    őstag

    válasz Turmoil #1424 üzenetére

    Nagyon jóóóó! :DD Már töltöm is lefele!:DDD

    Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

  • CsendPenge

    őstag

    Szemezgettem egy kicsit! :D
    Egy kéthónapos norvég kisfiú levelet kapott a kórháztól, amelyben figyelmeztetik, jobb lesz, ha gumióvszert használ. A finnmarki kórház levele azt is megemlíti, hogy a fiú a vizsgálatok eredménye alapján nem szenved nemi betegségben.
    A gyanú szerint a kórházban véletlenül összekeverték a fiú szemvizsgálatának leleteit egy nemibetegség vizsgálatra jelentkezett betegével - adta hírül a Verdens Gang című újság.
    Tor Johnny Aikio, a kis Even apja szerint: ''A statisztikák szerint Finnmarkban a fiatalok hamarabb kezdik a nemi életet, mint más norvég városokban, de ez azért mégiscsak kicsit korai lenne.''


    Görög hivatalnokok bocsánatot kértek egy 113 éves férfitől, miután megfosztották a szavazójogától, mert nem hitték el, hogy ilyen idős emberek is élhetnek. Alexios Karawassilis a nyugat-görögországi Melissourgoi városában él már jó ideje, a város szavazatszámlálói a szavazásra jogosultak listájának összeállításakor azonban időt akartak nyerni, így a halálozási statisztika böngészése helyett egyszerűen mindenkit halottnak nyilvánítottak, aki 1890 előtt született.


    Egy meg nem nevezett amerikai főiskola hallgatója annyi egészségtelen kaját evett, hogy skorbutot kapott. Az étrendje kizárólag sajtból, ropiból, üdítőitalokból, süteményekből, csokoládéból és ásványvízből állt. Ezekből napi 0.1 mg C vitamint vett magához, a szükséges mennyiség 1 ezrelékét.


    A ''minden idők legnagyobb marhája'' címre komoly esélyekkel indulhat az a japán férfi, aki rátámadt a lakástüzét éppen eloltani készülő tűzoltókra, mivel azok nem vették le a cipőjüket belépés előtt.



    Az alábbi szalagcímek ténylegesen megjelent újságokból valók:

    All of these Newspaper headlines are true!

    1) Egy felmérést fényt derített a szex és a terhesség kapcsolatára -Cornell Daily Sun, 1995 december 7.

    2) Az alkohol reklámok az ivást népszerűsítik -The Hartford Courant, november 18.

    3) Az illetékesek szerint csak az eső segíthet a szárazságon - The Herald-News, Westpost, Massachusetts

    4) A tizenéves lányok szerint férfi a gyermekük apja -The Sunday Oregonian, szeptember 24.

    5) Egy machetével lőtte le szomszédját -The Miami Herald, július 3

    6) Egy felmérés szerint a szennyezett levegőjű városok sokkal veszélyesebbek, mint a tiszták -The New York Times, március

    7) A tudósok földrengéseket látnak Los Angeles jövőjében -The Oregonian, január 28

    8) Ingyenes jótanács: öltözzön fel jól, ha kimegy a hidegbe - Lexington Herald-Leader, január 26

    9) A temlomok figyelmének középpontjában a Biblia áll - Saint Augustine Record, Florida, december 3, 1994



    Egy Indiana állambeli (USA) fiú egy kerti pankrátor viadalban vesztette életét, szülei házának hátsó kertjében.
    A 14 éves Mark Carlson nyakát törte, amikor a szülői ház második (!) emeletéről kiugorva a fején landolt. Richard Kransonely, a viadal másik résztvevője így emlékszik a részletekre:
    ''A második emeletről akart rám ugrani egy olyan fogással, amit előtte még egyszer sem próbáltunk ki. A földön feküdtem, és láttam, ahogy ugrik, majd a következő hang, amit hallottam, a nyaka roppanása volt. Ez volt a legszörnyűbb hang, amit valaha is hallottam. Én is hibásnak érzem magam, mert azt gondoltam, hogy csak hülyéskedik, ahogy mindig is szokott, ezért felkaptam egy vasláncot, és hátba vágtam vele. Amikor nem reagált, gondoltam, hogy ennek a csávónak valami baja eshetett. Igazam is volt, meghalt.''


    Mark Carlson szüleit letartóztatták kiskorú veszélyeztetése miatt. Az apa a következőket nyilatkozta:
    ''Mark egy szerencsés fiú volt, aki biztos nem minket okolna a haláláért, mint ahogy azt Indiana állam teszi. Tudatában volt a kockázatoknak, és biztos vagyok benne, hogy nem szándékosan tette. Élt-halt a pankrációért. Csak akkor nem gyakorolt, amikor a kocsikat mosta, vagy bezárkózott a barátnőjével a szobájába. Igaz, egy ugrása nem sikerült, de volt egy csomó, ami remek volt. Ha egyetlen rossz ugrás miatt letartóztattak minket, akkor a többi jól sikerült ugrásért miért nem kaptunk kitüntetést?''
    Az esetből látszik, hogy a pankráció veszélyes dolog. Ennél már csak az veszélyesebb, amikor ezt a kertben teszed, idióta szülők felügyelete mellett.

    Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

  • GeorgeTerror

    senior tag

    Most olvastam egy viccet melékeim szerint nem volt de könnyesre röhögtem magam rajta:

    - Nagymama,nagymama, miert ilyen nagy az arcod?
    - Mert debian-t hasznalok.

    :DDD

    Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

  • Polesz

    addikt

    Remélem még nem volt :)

    Stella Díj

    A Stella név a 81 éves Stella Liebeck előtt tiszteleg, aki sikeresen perelte 2.9 millió dollárra a McDonald's étteremláncot, miután harmadfokú égési sérüléseket szenvedett a magára öntött kávétól. Ennek emlékére osztják ki minden évben a Stella Díjat az Egyesült Államok legnevetségesebb kártérítési perének.

    1. Kathleen Robertsonnak (Austin, Texas) 780.000 dollárt ítélt az esküdtszék, mert egy bútorboltban áteset egy szaladgáló kisgyereken és eltörte a bokáját. Az üzlet tulajdonosát meglepte az ítélet, mert a szaladgáló kisgyerek Kathleen Robertson gyermeke volt.

    2. A 19 éves Los Angelesi Carl Truman 74.000 dollárt és orvosi kiadásainak megtérítését kapta, mert a szomszédja áthajtott a kezén Honda Accordjával. Mr. Truman nem vette észre, hogy valaki ül a kocsi kormányánál, miközben megpróbálta ellopni a gépkocsi dísztárcsáit!

    3. Terrence Dickson (Bristol, Pennsylvania) kifelé tartott abból a házból, amit éppen kirabolt. A garázson keresztül próbált kijutni a házból, de mivel az ajtónyitó automatika meghibásodott, nem tudta kinyitni. Természetesen megpróbált visszajutni a házba, de a garázst és a házat összekötő ajtó bezárult miután becsukta maga mögött. A ház tulajdonosa éppen nyolc napos vakációját töltötte, ezért Mr. Dickson nyolc napig a garázs rabja maradt. Egy rekesz Pepsin és egy nagy zsák kutyatápon élt egy hétig. Beperelte a tulajdonos biztosítóját, mert a helyzet túlzott mentális kínokat okozott számára. Az esküdtszék 500.000 dollárnyi kártérítést ítélt neki.

    4. Jerry Williams (Little Rock, Arkansas) 14.500 dollárt és orvosi kiadásainak fedezését nyerte, mert a szomszéd vadászkutyája megharapta a fenekét. A vadászkutya a szomszéd bekerített kertjében volt láncon. A kártérítés kevesebb volt, mint várta, mert az esküdtszék úgy érezte, hogy a kutyát enyhén provokálta Mr. Williams azzal, hogy folyamatosan légpuskával lőtte.

    5. Egy Philadelphiai éttermet 113.500 dollár kártérítés megfizetésére kötelezték, miután Amber Carson (Lancaster, Pennsylvania) elcsúszott a földre öntött röviditalon és eltörte a farkcsontját. Az ital azért volt a földön, mert Mr. Carson kb. fél perccel korábban a barátjára öntötte miközben vitatkoztak.

    6. Kara Walton (Claymont, Delaware) sikeresen perelte egy disco tulajdonosát, mert leesett a toalett ablakából és kitörte két első fogát. Ms. Walton megpróbált lelépni a szórakozóhelyről a WC ablakon keresztül, mert nem akarta kifizetni a 3.50 dolláros számlát. 12.000 dollárt és fogászati kiadásainak fedezését ítélte az esküdtszék.

    7. Talán az idei befutó Mr. Merv Grazinski (Oklahoma City, Oklahoma). Mr. Grazinski vett egy vadiúj 32 láb (majdnem 10 méter) hosszú Winnebago lakókocsit. Első útján hazafelé az autópályán beállította a sebességet 110 km/h-ra, majd elhagyta a vezetőülést és hátrament, hogy készítsen egy kávét. Mint az várható volt a lakókocsi letért az autópályáról, összetört és felborult. Mr. Grazinski beperelte a Winnebagot, mert nem jelezték a használati utasításban, hogy menetközben nem hagyhatja el a vezetőülést. Az esküdtszék 1.750.000 dollárt és egy új lakókocsit ítélt meg Mr. Grazinskinek. Ezek után a cég megváltoztatta a használati útmutatókat, hátha még egy ilyen idióta vesz tőlük lakókocsit.

    Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

  • Polesz

    addikt

    Még egy adag, bár már nincs karácsony :))

    Mennyit tud ön a karácsonyról?

    1. Mit ünneplünk karácsonykor?

    a) Az első ókori bevásárlóközpont megnyitását Betlehemben. (0 pont)
    b) Azt, hogy végre befejeződött a karácsonyi bevásárlás. (5 pont)
    c) Azt, hogy elkezdődött az időszámítás, mert ha nem születik meg Jézus, még mindig időszámításunk előtt lennénk és még mindig visszafelé kéne számolni az éveket. (10 pont)

    2. Kik voltak a három királyok?

    a) John, Paul és Ringo. (0 pont)
    b) Azt nem tudom, de Illés Béla a legnagyobb király. (5 pont)
    c) Gáspár András és Mónika. (10 pont)

    3, Miért állítunk fenyőt karácsonykor?

    a) Fenyő Miklós emlékére. (0 pont)
    b) Mert a jegenye túl nagy és télen nincs rajta levél. A fenyő meg fekve csúnya. (5 pont)
    c) Megszokásból. (10 pont)

    4. Mi a betlehem?

    a) Az első ókori bevásárlóközpont kicsinyített mása. (0 pont)
    b) Arab terroristák által alkalmazott makett merényletek megtervezéséhez. (5 pont)
    c) Ken és Barbie izraeli terjesztésben. (10 pont)


    Értékelés

    0 pont
    Ön nem tudja, mi az a karácsony, de biztos a bevásárlás miatt nem jutott rá ideje.

    5 - 25 pont
    Ön sem tudja, mi az a karácsony, de legalább több pontja van.

    30 - 40 pont
    Ön végképp nem tudja mi a karácsony, de azt hitte, hogy a több pontos biztos a jó válasz. De sajnos nem.

    Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

  • Satan-Claus

    senior tag

    > Egy idos ember egyedül élt Idaho-ban. Fel akarta ásni a paradicsomos
    > kertjét, hogy elültesse a paradicsomokat, de túl nehéz munkának bizonyult
    > számára. Az egyetlen fia Bubba, aki segíteni szokott neki börtönben ült.
    Az
    > öreg ember leült és megírta neki problémáját.
    >
    > Kedves Bubba,
    > sajnos elég rosszul érzem magam, mert úgy néz ki nem tudom felásni a
    > paradicsomos kertem ez évben. Már öregszem és túl nehéz munka már ez
    > számomra.
    > Bárcsak itt lennél, tudom, hogy nem lenne ez promléma, mert megcsinálnád
    > helyettem.
    > Csókol: Apád.
    >
    > Pár nappal késobb levelet kapott a fiától:
    >
    > Kedves Apa,
    > nehogy felásd a kertet, oda rejtettem a hullákat!
    > Bubba
    >
    > A következo nap reggelén egy csapat FBI ügynök jelent meg a helyszínen és
    > feltúrták az egész kertet. Mivel nem találtak semmit, bocsánatot kértek
    az
    > öregtol és elmentek. Az öreg még az nap kapott egy újabb levelet a
    fiától.
    >
    > Kedves Apa,
    > a jelenlegi helyzetben ennyit tudtam segíteni. Menj, és ültesd el a
    > paradicsomokat.
    > Bubba.

    ''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

  • Den

    veterán

    Két szőke nő beszélget az előző napi áramszünetről.
    Egyik:-Képzeld, tagnap 4 órára beragadtam a liftbe!
    Másik:-AAAAAAAAZ semmi, én 8 órát álltam a mozgólépcsőn!

    www.simson4t.hu

  • Den

    veterán

    - Mi a különbség a szőke nő és a bowling golyó között?
    - A bowling golyóba csak három ujjad fér be.


    Egy kislány setál hazafelé a lakótelepen. Megérkezik, s ahogy belép a
    lépcsőházukba hirtelen megragadja a házmester, és molesztálni kezdi.
    Erre a kislány sikítozni kezd:
    - Anya, Anya ! Erőszakol a házmester,...a mester,...a mágus !


    bocs ha már voltak, amióta ilyen kilométeres hozzászólások vannak nem olvasom a topicot :)

    www.simson4t.hu

  • pilóta

    nagyúr

    Lehet, hogy már volt nem emléxem.

    Télapó találkozik az etióp gyerekekkel:
    - Gyerekek, ti miért vagytok ilyen soványak?
    - Mert nem eszünk rendesen.
    - Aha! Aki nem eszik rendesen, csokit sem kap!

    Aki él és nem boldog, az téved!

  • Polesz

    addikt

    Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

  • tocsa

    senior tag

    válasz Polesz #1442 üzenetére

    Ezt lássa meg KERO_SAN. Asszem ennek a topicnak befellegzett. :D

    Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

  • FaBatka

    aktív tag

    Emberek!

    Ez ugyan nem vicc, de azért nem semmi.
    Megtörtént dolog, mai gyöngyszem.
    Júzer bejön a boltba, mondja, hogy kell neki 512 DDR memó. Nesze, fizet, gépébe berakom, azt már rohan is.A gépről annyit, hogy egy csoda Compaq ketyere, s mint tudjuk ha valami változik a hardverben, akkor már az induláskor síkit. Tíz perc múlva jön a telefon. Ő az!
    Júzer:Nem megy a gépem!
    Én: Mit nem csinál?
    J: Semmit! Fekete képernyő, meg valami feliratok. Windows sehol.
    É: És milyen feliratok?
    J: Hát olyasmi, hogy F1:Save Changes, stb,stb.
    É: Mondom neki, akkor nyomjon egy f1-t, hogy a gép elmentse az új vackokat, aztán majd jön a windows.
    J: F,1,(hallom a telefonban ahogy beüti őket). Most egy entert?
    É: ????????
    J: Még mindíg nem megy!!!!
    É: Megnyomta az F1-t?
    J: Igen?
    É: És?
    J: Semmi! Nagy F-fel kell????
    É: :)))))))))))



    Mindegy mit csinálsz a Windowsban, a Nagy Kék Halál úgyis ítélkezik feletted...

  • Papa-Georgo

    senior tag

    A herceg bejelentkezik a kínai apukához, hogy elvenné a lányát. Fater mondja nincs semmi gond, ha teljesíti a három nagy kínai próbát övé a lány keze!
    Herceg beleegyezik, és elmegy aludni a szobába.Reggel egy hatalmas kővel ébred a hasán.A kőre ez van írva:Első kínai nagy próba 50kgos kő a hason.
    A herceg röhög egyett felemeli és kidobja az ablakon. De a kő aljára a következő van írva: Második nagy kínai próba jobb here kőhöz kötve. A herceg megrémül és gyorsan utánna ugrik. Ám a párkány alatt a következő felirat áll: Harmadik nagy kínai próba bal here ágy lábához kötve......
    :))

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Egy sörözőben egy ember hátára ez van írva: Utálom a cigányokat!
    Odalép egy nagy
    KANCIGÁNY:Mondd a szemembe , hogy mivan a hátadra írva!
    SKINHEAD:1. amit utálok bennetek az, hogy nem tudtok olvasni!
    KANCIGÁNY:Mi van?
    SKINHEAD:Eza 2., hogy süketek vagytok!
    KANCIGÁNY:Beszéljük meg kint!!!!
    Ki mennek a cigány előránt egy kést.
    SKINHEAD:Ez a 3. , kést vesztek elő amikor lövöldözés lessz!!!
    :DD

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    A nyuszika megy az erdőben, talál egy hatlövetűt.Odamegy a medvéhez és lövéssel figyelmezteti:
    DURR-DURR-DURR
    MEDVE! Látod ezt a kupac sz*rt?
    DURR-DURR-DURR
    HA NEM ESZED MEG MOST
    KATT KATT KATT
    akkor én eszem meg.

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Egy kisfiú a nappaliban játszott az új elektromos vasútjával, amit karácsonyra kapott.
    Anyja a konyhában mosogatott. Egyszer csak hallja, hogy a vonat megáll,a fia meg elkiálltja magát:
    -Hé f*szfejek! Ha leakarnak szállni, most húzzák le a belüket.Azok a s*ggfejek meg akik fel akarnak szállni, mozogjanak, mert indulni akarunk.
    Az anyja döbbenten hagyja abba a mosogatást, berohan a nappaliba, és ráförmed a fiára:
    -Ebben a házban nem beszélünk így fiatalember!Most pedig felmész a szobádba és elgondolkozol a viselkedéseden!
    A kisfiú felment a szobájába, majd kétórával késöbb visszatért, és újra elkezdett játszani a vonattal. Anyja hallotta, hogy a vonat ismét megáll, és a fiú így szól:
    -Azoknak, akik most leszállnak szeretettel megköszönjük hogy velünk utaztak.Ne felejtsék el magukkal vinni poggyászukat! Akik most szállnak fel kéem tegyék a csomagjaikat az ülés feletti tartóra. Hamarosan indulunk.
    Az anyja rettentően büszke volt, a fiú pedig folytatta:
    -Azok pedig, akik kivannak akadva a kétórás kib*szott késé miatt, keressék fel azt a büdös k*rvát a konyhában!!!!

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

  • Polesz

    addikt

    Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

  • Egon

    nagyúr

    válasz Papa-Georgo #1445 üzenetére

    Ez állat...:DD

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Aktív témák