Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dalai Láma

    őstag

    válasz bronin7 #8219 üzenetére

    kymconak igaza van. És ez most nem is hívő-nem hívő vita.

    Van egy elképzelésed az átlaghívőről. És azt gondolod, hogy a hívők ilyenek. Ezért fordulhatott elő, hogy evolúció-ellenességgel vádoltál meg. (mindezt egy olyan hozzászólásommal indokoltad később, amit az állításod után írtam, pusztán példaként). Miközben hívőként itt kardoskodtam az evolúció elmélet helyessége mellett nem kevés alkalommal.

    Mintha nem akarnád meglátni, hogy a hívő emberek nem olyanok, amilyennek látni szeretnéd őket. Biztos van a hívők között olyan, aki beleesik az általad elképzelt hívő-képbe, de erről azt mondani, hogy ilyen az átlag hívő, tájékozatlanságra, vagy elhamarkodott következtetésre utal.

    Ne sértődjön meg senki, az nem megoldás. És az sem, hogyha úgy állítod be a vitát, mint hívők és nemhívők vitája.

    Gondolj bele: én pont ugyanazzal a kifogással élte veled szemben, mint kymco. De ez nem hit béli dolog volt, hanem, hogy olyan dolgot állítottál rólunk, amik nem igazak, majd ezekre vártál magyarázatot. (mint az ég kék-es példám, hogy én azt állítom, hogy az ég kék, te pedig számon akarod kérni rajtam, hogy miért mondtam azt, hogy zöld. De hát én nem is mondtam ezt soha!)

    ''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

Új hozzászólás Aktív témák