Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    Topikgazda

    válasz HIJ #719 üzenetére

    Márka terén nehéz megállapítani, hogy mi lesz a jó és mi nem, pl teljesen noname is lehet jó, és nagyon márkásban is lehet selejt. Nem látom sok értelmét annak, hogy a márkát nézd, de ha ez a vágyad, akkor keress márkásokat, és nézz utána a cégnek. Néhánynál én megtettem, pl a Draka és a Nexans most a Prysmian Group részei [link], mindegyiknek több, mint 100 éves múlja van kábel gyártásban. Az Excelnek csak 30 éves múlja van, de elvileg az is nagyon jó kábeleket gyárt. [link]. A Belden is 100+ éve gyárt kábelt. [link] Az R&M 50 éves cég, ők is elég régóta foglalkoznak kábelekkel. [link]. A Mellanox is jó márka, de csak komoly hálózati kábeleket gyárt, ilyen 10-400 gigabites átvitelhez egészen más csatlakozókkal. [link] Van még egy csomó ilyen saját márkás jellegű mindenes elektronikás cég, akikről nem tudni kikkel gyártatnak, de annyira az ő kábeleik se rosszak, pl Equip, Gembird, LogiLink, stb. UTP kábelem konkrétan nincs tőlük, de olcsó kábel teszter, szerszámok meg USB hosszabbító van, és azok működnek. A Legrand érdekes, mert ők inkább kábelsínt, aljzatokat, stb. gyártanak, a kábel terén valószínűleg csak ilyen saját márkás viszonteladók ők is. Valahol a két kategória között lehetnek bizalom terén, vagy inkább a második kategóriában. Itthoni webshopoktól, amiket láttam kb. ez a választék.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák