Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rozsta

    csendes tag

    válasz peeter1986 #36552 üzenetére

    Szia!

    Szerintem az én hozzászólásaimat láttad más fórumokon.

    Itt tartok most:

    A román Orange továbbra "nyomoz", de hivatalos tájékoztatást még nem adtak. Most azt mondják, hogy az üzenetek tőlük kimennek. A központból is próbáltak nekem üzit küldeni, de az se jött át.

    Közben bementem egy UPC-hez, az ő tesztkészülékükre is küldött a párom sms-t, az se jött meg.

    Virágnyelven, de elismerték, hogy létező probléma, hogy UPC-s hálózatba nem jönnek a külföldi sms-ek. Olyasmit mondtak, hogy majd, ha több előfizetőjük lesz, akkor komolyabban veszik őket a külföldi telekom cégek, és akkor majd idővel ez megoldódik és hogy minél többen jelezzük a külföldi cégeknek, annál hamarabb.
    Mondtam neki, hogy az, amit én megteszek, nem sokan fognak megtenni, hogy ismerőseiket zargatják ezzel... Az én haverom pl. vagy 4x hívta a román Orange-ot és 2 levelet írt, és még mindig semmi.

    Gyakorlatilag azt javasolta, hogy vagy legyek türelemmel, és "egyszer majd megoldódik", vagy váltsak szolgáltatót.

    Legalább már látom, hogy én itt nem tehetek semmit, és szám váltással sem tudom megoldani.

Új hozzászólás Aktív témák