Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz garga01 #12547 üzenetére

    Sehol se írtam, hogy csakis a sat.hu-tól fogok rendelni!
    ehhez képest ezt írtad:
    De egy biztos, soha többet nem rendelek tőlük.

    Namost mivel nem hetente rendeled ugyanazt az antennát, amivel probléma van, mégiscsak arról van szó, amit én írok:
    Hogy te egy ilyen eset után miért lövöd ki azt, akinek minden más van raktáron,

    De mindegy, hagyjuk, a lényeg, hogy a tényeken nem tudunk, és részemről nem is akarok változtatni. Akivel kapcsolatban rossz tapasztalatom van, azért ott még külön tudom választani, hogy a helyzet hozta ki rosszul, vagy onnan tényleg soha semmit, mert ők ilyenek. Igaz ez a műholdas alkatrészeken kívül miden másra is.

    Pszt, csak halkan írom, első linked a Dobos Péter féle műholdastv, amire én is írtam, hogy full korrekt az ember, szóval annyira nem áll messze egymásról a véleményünk. :D
    Második, az m3 digital, ahonnan szintén sokmindent hoztam már, teljesen rendben vannak.

    Az utolsó kettő meg nekem abszolút nem játszik, mert az eddigi helyeken mindig minden volt elsőre, ha az egyiknél nem, volt a másiknál..

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák