Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz garga01 #12539 üzenetére

    A műholdas fórumról is ugyanez a véleményem, ők a legalja, amit fórumüzemeltetésben lehet csinálni, a moderátorok nullák, nem csak igazságtalanul törölgetnek, de igazságtalanul nem törölgetnek, aki haver azt felszopják, aki nem, azt kiteszik, ez nem moderátorokodás, KWP-vel az élen....
    Nézd csak meg, mi zajlik napi szinten az adok veszekes topicban, 20-30 bunkó nekifog ekézni egymást, a maradéknak a fele írástudatlan, a másik fele rosszindulatú, folyamatosan offoló tevékenységet végez, aki esetleg meg meri írni, hogy nem jól írta, és tanuljon már egy kis helyesírást, azt kikezdik!
    Másrészt ha csak a sat.hu webshopnál maradunk, gyakorlatilag minden termékük 15-20%-kal drágább, mint bárhol máshol. Hogy ez hogy lehet? Kérdezd meg őket..

    Egy pár példa:

    amiko mini h265 a sat.hu-n: 21.100ft [link]
    Ugyanaz a termék a műholdastv.nél: 16400ft [link]

    Inverto single fwel a sat.hu-nál: 4250ft [link]
    ugyanaz a műholdastv-nél 3280ft: [link]

    Gilbertini 85-ös parabola a sat.hu-nál 35190ft [link]
    ugyanaz a műholdastv-nél 22000ft [link]

    Szóval igenis írjuk csak le őket a szegedi, Petőfi sugárúti bandával együtt.

    Csak egy történet a szegediekről: Pár éve bementem én is, vettem egy diseqc 3800-as motort, feltettem, de olyat kottyant, hogy a 0.8°-os pozícióra nyugatról tekerve 80% jelerősség volt, keletről odatekerve 60%, kézel mozgatva a tükröt a szélénél közel 1 centi lógás volt... ÁLlítási lehetőség nincs, szétszedni minek egy új, garis terméket, ilyxen nem lehet gyárilag Viszavittem másnap, hogy ez a gond, megnézték, látták, annyi volt a megoldás, hogy ez márpedig gyárilag ilyen. Mondom ne már, a régi kis sg2100-as forgatómat cserélném, mert ki tudja, mennyit bír, műanyag fogaskerekes, plusz lefelé állnak a koaxok, ez meg fém fogaskerekes, és oldalra állnak a koaxok, pont jó lenne cserélni. A régi 10 év alatt forgatott eleget, ez meg első percben kuka? Se kicserélni nem akarták, se másikat adni, írtam a Posta Tibinek egy e-mailt, hogy tudja, hogy zajlik a szegedi üzletben az ügymenet? A törvények megsértésével, és természetesen bármekkora összegről van szó, nem hagyom annyiban.
    Másnap jött a telefon a szegediektől, hogy akkor vigyem be, visszaadják a pénzt...
    Akkor ez most hogy? Mitől változott meg a hozzáállásuk? Visszatettem a régit, és ma is az forgat hiba nélkül...
    És sok év alatt nem én vagyok az egyetlen, akinek a szegediekkel gondja akadt, küldtem be mást, gondolván én jártam így, de más talán nem így fog, nem jött be...
    Szóval maradjunk annyiban, minden szinten ők a legalja.
    Volt, hogy vettem a németektől dreambox one-t a megjelenés után, de érdemi szoftver híján mégse vált be, jeleztem, hogy visszaküldeném, visszaküldtem, korrekten visszaadták a pénzt, vettem a műholdastv-s Dobos Pétertől cuccokat, amikor gond volt, szó nélkül visszaadta a pénzt, rendeltem volna beltérit, képzeld el, felhívott, hogy egészen biztosan ragaszkodom ehhez? Mert hogy ismerten nyűgösebb, és nem ajánlják jó szível, inkább a másikat vegyem, ami 200ft-tal drágább. Azt vettem, sose volt gondom vele. Vettem az antennacentrumból (forgat sat) unicable fejet, ami az oldalukon nem volt pontosan feltüntetve, milyen protokollokat tud, és nem is volt maradéktalanul kompatibilis a dreambox two beltérimmel, kaptak 2-3 fotót, mit ajánl fel a beltéri, nem volt közte az, amit a fej tudott, oké, vigyem vissza, szó nélkül visszaadták a pénzt.

    Szóval lehet valamit jól csinálni, és lehet valamit rosszul.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák