Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Huntergo

    csendes újonc

    válasz masvilagx3 #11113 üzenetére

    Nem tudok ennyiféle adatot állítani a műhold vételi beállításainál. Csak ezeket tudom módosítani, de a képed alapján nem tudom, hogy állítsam be. Néhány beállítás megváltoztatásával próbálkoztam, de akkor nem talált semmit.
    Antenna konfigurációja:
    - Rögzített antenna vagy DiSEqC (Alapértelmezett)
    - Egykábeles terjesztés
    Ha az antenna konfigurációja "Rögzített antenna vagy DiSEqC" akkor az alábbiakat tudom állítani:
    Keresés jellege:
    - Teljes keresés
    - Kézi keresés
    - Hálózatkeresés
    Ha a keresés jellegét "Kézi keresés"-re állítom akkor az alábbi értékeket tudom állítani:
    - Transzponder frekvencia: Szabadon beállítható 5 jegyű érték. (Alapértelmezett: 12168 MHz)
    - Polarizáció:
    * "Függőleges vagy jobb oldali" (Alapértelmezett)
    * "Vízszintes vagy baloldali" (Ezzel nem talál semmit)
    * Jelsebesség: Szabadon beállítható 5 jegyű érték. (Alapértelmezett: 29500 ksym/s)
    Ha a keresés jellegét "Teljes keresés"-re állítom akkor az alábbi értékeket tudom állítani:
    - LNB beállítása:
    - LNB alacsony frekvenciasáv: Szabadon beállítható 5 jegyű érték. (Alapértelmezett: 9750 MHz)
    - LNB magas frekvenciasáv: Szabadon beállítható 5 jegyű érték. (Alapértelmezett: 10600 MHz)
    - 22 kHz-es kapcsolójel:
    * Automatikus (Alapértelmezett)
    * Ki
    - DiSEqC vezérlés:
    * Letilt (Alapértelmezett)
    * Toneburst B
    * Toneburst A
    * D
    * C
    * B
    * A
    - LNB feszültség:
    * 13/ 18V (Alapértelmezett)
    * Ki
    * 14/ 19V
    Ha az antenna konfigurációja "Egykábeles terjesztés" akkor az alábbiakat tudom állítani:
    - Sáv: Lehetséges értékek: "Sáv 1"-től "Sáv 8"-ig levő 8 érték közül lehet választani.
    -Sávfrekvencia: Szabadon beállítható 4 jegyű érték. (Alapértelmezett: 1284 MHz)

    Egykábeles terjesztés módban a sáv 1-et választottam ki, de nem talált semmit.
    Most lefuttattam a keresést alapértelmezett beállításokkal és talált 332 csatornát, de a Galaxy4 továbbra sincs köztük.
    Mégsem vagyok teljesen biztos abban , hogy jó műhold felé áll az antennám. A megtalált névnek kiírja, hogy "Thor 0.8W", de valahogy mégis hiányzik a Galaxy4 és az ügyfélszolgálat is említett pár ingyenes csatornát, mint pl. az AlJazeera és azok sincsenek meg. A TV Paprikából most már van kettő is. Nem értem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák