Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz Sped #10223 üzenetére

    13. kerületben lakom, tegnap éjszaka írt a háziorvosom e-mailt, hogy pénteken lehet menni Moderna oltásra. Ennek nagyon örülök, egyre frusztrálóbb volt már, hogy kisebb körzetek esetén huszonéves oltottakról is lehet már olvasni, úgy éreztem, sose kerülök sorra.

    Sokat gondolkoztam, hogy ma reggel ne menjek fogorvoshoz, de úgy ítéltem meg, hogy viszonylag alacsony a kockázat, és nem szeretnék hetekig kiesett töméssel létezni, illetve azt kockáztatni, hogy esetleg a maradékból is letörik egy darab és akkor korona vagy implantátum legyen a vége rossz esetben.
    Végül nem csak a fogorvosomnál, hanem szerintem az egész rendelőben is első voltam a páciensek közül, a váróban a recepciósokon kívül senki, egy másik orvos már jött ki, hogy telefonáljanak rá a páciensére, hogy mikor jön.
    A fogorvoson és az asszisztensén dupla maszk volt, illetve volt valamilyen légtisztító gépük is, ami folyamatosan ment (a típusát sajnos nem jegyeztem meg, hogy rákeresek később).
    Szóval így utólag egész biztonságosnak itélem meg a dolgot, de azért egy kicsit parázok még rajta, annak ellenére, hogy úgy érzem, nem hoztam rossz döntést. :U

Új hozzászólás Aktív témák