Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EmberXY

    addikt

    válasz somogyib #20466 üzenetére

    Nekem az a baj, hogy szinte állandóan be van gyulladva a bal felső sor vége (a 6-ost szedték ki, a 7-es majd egy hónap múlva), nem dagad be, nem is fáj, csak nagyon ritkán, ha nagyon megfázom, nekem valahogy ez a bal terület (arcüreg, fül, fogak) nagyon gyenge. A fogorvosnál is ez volt a baj augusztus végén, ki akartam húzatni, de ugyanúgy nem hatott rá a lidokain, ott is majdnem magam alá csináltam, ezért utalt be a szájsebészetre (persze előtte még egy plusz adag lidokain mellett jól széttördelte, nehogy ne kelljen 3 hétig fájdalomcsillapítókon élnem :W).
    És ugyebár a szájsebészeten is ugyanígy beszoptam a gyulladást, annyival azért "jobb" volt a helyzet, hogy a szuriból jóval nagyobb adagot kaptam, nem sajnálták, de még így se nagyon ért semmit, főleg a gyökerek esetében...
    Következő alkalommal előtte már 1,5-2 héttel szedek valami gyulladáscsökkentőt, jövő héten íratok a fogdokival valami keményet, nem akarok megint az életemért küzdeni... :D

    customer114: Mire gondolsz? Hogy itthon döglök? Végre nyugtom van, erre a hétre már elegem volt az emberiségből. (A fórum nem számít, mert titeket nem látlak. :D)

    Up the Irons!

Új hozzászólás Aktív témák