Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szasza107

    csendes tag

    Üdv mindenkinek!

    Tudom, hogy vótmá', de az akkor írt hozzászólásokkal nem mentem semmire, valszeg a bénaságom miatt.

    Szóval adott egy 1043 V3 router, rajta egy suste/headless@OpenWrt@0.8.1 Barrier Breaker 14.07 build. Hozzácsatolva egy 1 GB (262 MB) pendrive swapnak, illetve egy 2 TB vinyó az egyebeknek, illetve ezen hoz létre egy transmission mappát. Nem rég a router nem mentette el a beállításokat, a transmission rendben működött. Csináltam egy visszaállítást Luciból, a swapot és a vinyót, de a transmissiotn nem tudom napok óta működésre bírni, mindig ezt írja ki:

    404: Not Found
    Couldn't find Transmission's web interface files!
    Users: to tell Transmission where to look, set the TRANSMISSION_WEB_HOME environment variable to the folder where the web interface's index.html is located.
    Package Builders: to set a custom default at compile time, #define PACKAGE_DATA_DIR in libtransmission/platform.c or tweak tr_getClutchDir () by hand.

    Próbáltam a basicet felrakni, de az írja ki, hogy a platformnak megfelelő filet válaszak,

    Szóval a transmission működésre bírásában kellene segítség, lehetőleg úgy, hogy luciból meg tudjam oldani. Sajnos a linux nem barátom, így azzal nem vagyok előrébb. Valamikor gépészkedtem még régen a Putty-al, de elkopott a tudás.

    Előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák