Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Failure

    csendes tag

    válasz vargalex #63464 üzenetére

    na hát jól kicsesztem magammal, ez a helyzet, de hát van ilyen.
    Egyébként a teljes igazsághoz hozzá tartozik, hogy nem szándékosan raktam ám fel a legújabb gyári fw-t, hanem merő figyelmetlenségből, mert nem figyeltem a file nevét, és azt hittem az az openwrt fw, kiment a fejemből, hogy reggel letöltöttem a tp-link honlapjáról a gyárit.
    Hát erre mondják, hogy aki hülye, az meg is érdemli. :)

    Próbáltam tftp-ről restore-olni, de sajnos kevés sikerrel:
    tftp fut, teszteltem, command line-ból le tudom húzni localhostról a wr1043nv1_tp_recovery.bin filet, mindent úgy csinálok, ahogy az openwrt oldalán írják, 192.168.0.66 a gép IP-je, a 1043-on nyomom a reset gombot bekapcsoláskor...
    És bekapcsoláskor látszik is rajta, hogy az a LAN port lámpa kezd el égni, amivel össze van dugva a géppel, látszik, hogy forgalmaz, tehát feltételezésem szerint áthúzza az fw-t, aztán elkezdi az fw update-es led villogtatást, de azt a végtelenségig csinálja, és sose lesz belőle semmi.

    Az itt javasolt innen letölthető fw-t próbáltam visszabarkácsolni többször is, de sajnos sikertelenül.

    Úgyhogy ha valakinek kell egy téglázott 1.8-as 1043 v1, akkor szóljon, mert van! :D

    Most teljesen nosztalgikusan visszapattintottam az elődjét, egy Tp-Link R460 őskövületet, megy mint az állat. :DDD

    Köszönöm urak a segítséget, akkor nem marad más hátra, mint megveszem az utódját egy v2-es, vagy v3-as személyében valószínűleg.

Új hozzászólás Aktív témák