Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gr8tjoey

    tag

    válasz suste #59597 üzenetére

    Köszi, hogy írtál.
    Nem tudom törölni LuCI-ból se az mnt-t se az első overlay-t.
    Próbáltam direktben, aztán úgy h kivettem a pipát az enabled-ből a sor elején, majd delete, és reboot, de ott figyel minden ugyanúgy.
    Egy korább mentést kénytelen voltam visszatölteni, mert amikor frissítettem a routert a WAN kapcsolatnál hiába adtam meg a PPPoE user/pw kombót nem tárcsázott ki.

    Nem mondom, hogy tökéletes az eszköz, mióta megvettem vannak ilyen szeszélyei, legutóbb is voltak gondok a wan oldal felépítésével. Érdekes módon az 1.1-es vargalex fw-rel tökéletesen működik, ha váltok akkor vannak bajok.

    USB hub-om nincs, szóval ezt a verziót kizárhatjuk, de nekem az is elég lenne, ha valaki elmondaná hogyan kell linux alatt owner-t cserélni az MNT partíción, és akkor live CD-ről bootolva laptopon át tudnám másolni a dolgaimat 33MB/sec-kel.

    Most annyira katyvasz van már megint ebben a router installban, hogy megpróbálom újra írni a fw-t a beállítások eldobásával.
    Esetleg arra ha van mód, hogy csak a PPPoE, DHCP, WIFI, Scheduled task mentéseket töltsem vissza?

    ------((-----))------

Új hozzászólás Aktív témák