Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • r3pl4y

    aktív tag

    válasz Intruder2k5 #4944 üzenetére

    Húúú csak most veszem észre te ezen a fórumon is jelen vagy :) ennek örülök hiszen te mindent tudsz a dolgokról :) szóval lesz kit nyaggatni ha elakadok... :) remélem nem haragszol...
    Ha ilyen sebességek vannak akkor az már azért nem elvetendő. Akkor már lehet értelme szenvedni ezzel, mert az már azért elég gyors lesz nekem ahhoz, hogy ott tároljak egy csomó mindent és hálózatról elérjem.

    Kicsit azért rossz volt eladni az Asus-t és sőt most mint ha egy lyuk lenne bennem a TP-Link mellett mert ott már mindent tudtam amire szükségem volt, és minden ment ahogyan kellett... csak az a baj, hogy kezdett kicsi lenni a vas, ezért is akartam ramot tuningolni meg 300ra a procit... de miután én hülye csak nekiestem a ramoknak mikor sejthető volt, hogy nem lesz jó - inkább az eladása mellett döntöttem, mert nem birt volna ki még egy ki-be forrasztást már... meg ami a nagyobb baj az a gigabit... az sajnos azon ugye nem volt... RT-16N drága és a végcél úgyis az atomos szerver, mert annál nem lesz jobb nekem semelyik router ugysem ezért döntöttem ennél ez relatíve olcsó is és pont megfelel nekem... és szerintem amúgy jó vásárt csináltam mert a WL-500W többért ment el mint amennyiért ezt megvettem :) ez meg jobb is mint az, legalábbis hardverileg ... aztán a többit majd látjuk

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

Új hozzászólás Aktív témák