Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rengete

    aktív tag

    Sziasztok!
    Srácok tudna valaki adni egy linket a 1043-as gyári firmware visszaállításához?
    A történetem a következő. kb 2 éve használtam a 1043-as routeremet teljes megelégedéssel upc 120megával. Nem régiben ugye jött a 240mega, gondoltam váltok rá. Sajna kiderült nálam is, mint itt másnak is, hogy nem bírja a routerem ezt a sebességet áthozni. Írtam ide, és írták is a választ ha új router akkor 3600-os vagy 4300-ast vegyek. De előbb kipróbálhatnám a a vargalexes firmwaret. Így is tettem. Felteszem, indítom és örülök! Bár 200megánál sosem mértem többet vele de gondoltam ennyi jön a jupíszitől. Plusz a portok átirányítását sosem találtam meg rajta bár utána olvastam ezzel nem voltam egyedül még ha gondolom, hogy tuti lehet vele. Na de a legrosszabb, hogy észrevettem, hogy minden reggelre elmegy a netem és csak a modem, NEM a router! a modem újraindításával kel életre a netem. most már ez sűrűsödött és kb 2 óránként jön elő. Valami a DNS kiszolgálóval van és azt lövi ki a router a modemben mert a röhej, hogy netezni nem tudunk se wifin se másként de a tv adásaim azok mennek. Mivel olyan beltérieim van amik neten kapják a csomagokat hogy ne kódoltnak lássa a csatornát. ;) Ugye ahhoz meg nem kell dns!!! Teljesen tanácstalan vagyok! Szeretném visszaállítani az eredeti állapotot és venni egy 4300-ast!!

Új hozzászólás Aktív témák