Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sz0tyi

    csendes tag

    Sziasztok! Adott egy l40-17r noti, inteles x3100 grafikus chippel. Volt némi probléma az xp telepítésével, de hála Spyduck sata driverének a dolog megoldódott. Egyvalami maradt még. A noti egy simsmániás kiscsajnak lesz ajándék, és aggógom a 916 3dmark '03 pontszám miatt. Valamit tuti elqrtam, mert 1500 körüli eredményeket láttam hasonló gépektől. Egyékbént a proci t2330(1,6GHz/533MHz), és 1024 MB rammal árulják ezt a laptopot.
    A driverek, ha minden igaz mind fentvannak, és persze nem ment semmi más alkalmazás a teszt alatt. Próbálkoztam újabb driverekkel, meg mindefélével, de most a legújabb 14.34 van fent. Egy előző verzióval volt ez a pontszám nyolcszázvalamennyi is.
    Előre is köszönöm az ötleteket.

  • sz0tyi

    csendes tag

    válasz ABE #3445 üzenetére

    Azért nem szeretném még kipróbálni a Sims-t, mert nem szeretnék egy rosszul összepakolt rendszert meghagyni, mégha esetleg el is fut rajta a kérdéses program normálisan. Több mint 50 %-os teljesítmény különbség már igencsak számottevő.
    A drivereket előbb a toshibától szedtem le, ezekkel 800 pont körül produkált a noti, és a mostani 916 pont már a legfrissebb inteles driverekkel mérődött.

  • sz0tyi

    csendes tag

    Sziasztok!

    Tudom, hogy egy l40-es nem a világ teteje, de azért ezt már nem tartom reálisnak. A hugom kapott egy l40-17r -t a nyáron. Az a baj a notival, hogy 2 magos a procija, és 1 giga memória van benne, ezenkívül a grafikus chipje is intel gm x3100. A gondom az, hogy bár azt olvastam, hogy kb 1400 körül kéne teljesítenie 3dmark alatt, ő kb kilencszázakármennyit csinál. Ez azért nem tetszik, mert 50% a különbség, és az én a9rp-m 768 rammal, és a gyengébb xpress 200m chippel is tud 1200 körül. Garoztatni akarom, de előbb meg akartam kérdezni, hátha valakinek van ötlete a dologgal kapcsolatban. Ez alapból driver nélküli verzió volt, mindent a netről szedtem hozzá össze, persze a gyártó(Toshiba, vagy Intel) oldaláról. Szóval azt hiszem ilyen szempontból fent van minden aminek kell. Az xp-hez meg egy nlite-tal sata drivert beilletsztett sp2-es verziót használtam.

Új hozzászólás Aktív témák