Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lifer092

    senior tag

    válasz HKorn #38703 üzenetére

    Hányadik Survid csinálod? :) - Az elejében nekem is nagyon nehéz volt, mostanra már nem is tudom hányadik sikeres Survivalt toltam le. :)

    A lényeg, (PvE -ről beszélünk), hogy amíg egy épkézláb fegyvert össze nem szedsz addig még a lila mobokat sem célszerű vadászni, persze sokszor rá kényszerül az ember, okosan akár kis pisztollyal is ki lehet szedni 1-1 lila bosst. Ha már van, egy normális AR vagy Sniper nálad legyen az akár zöld, azzal már bátrabban lehet irtani a mobokat, persze ésszel, mert a páncélod még nagyon gyenge az elején. Roncshoz nem is érdemes még alap cuccban menni szvsz, én mindig nevezetes pontokhoz megyek, persze ott is ésszel és taktikázással, mert bizony tudnak meglepetést okozni a mobok. DZ melletti területen pedig különösen óvatosan kell mászkálni, mert ott aztán vannak nevesített bossok, LMB, minden ami szem-szájnak ingere. :D Mondanám hogy megyek veled egy survivalt, de konzolos vagy, én meg PC. :( - De privátban szívesen segítek a továbbiakban, hogy ne ide "szemeteljek". :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák